• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комісія розглянула питання щодо відключення споживачів від опалення

eye

517

10.03.2021 16:42

RSS

img

Під головуванням заступника міського голови Сергія Федорова відбулося засідання постійної комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем централізованого опалення, Начальники відділів та установ міста, директори комунальних підприємств та депутат міської ради розглядали питання щодо відключення від ЦО за заявками від споживачів.

Всього  на адресу міської ради прийшло чотири заявки. По першому випадку комісія одноголосно прийняла позитивне рішення, а стосовно трьох інших звернень у членів комісії виникли розбіжності.

Так одна із заявниць мала борг за опалення близько 25 тис. грн. Зі споживачкою було досягнуто згоди укласти  договір на реструктуризацію боргу. За умови погашення боргу у зазначений термін власниця житла може відключитись від центрального опалення.

Наступне звернення надійшло від мешканців будинку, в якому менш як 35% квартир мають автономне опалення. Але у новому законі про житлово-комунальні послуги сказано, що тільки якщо в будинку 50% і більше квартир має автономне опалення, то споживач має повне право відмовитися від системи централізованого теплопостачання. Сергій Федоров порекомендував зробити колективну заявку на відключення від мешканців будинку. “Нами буде надана вам вся необхідна інформаційна підтримка,” - заявив заступник.

Останнє звернення було колективне. Відключення від центрального опалення підтримали мешканці всього будинку, але загальна заборгованість споживачів складає майже 90 тисяч гривень. Через це члени комісії не рекомендували заявку до схвалення, але запропонували кроки для максимально швидкого вирішення ситуації.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 8.00 22 травня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

eye

25

Новини громад

22 травня 2022 09:44

Україна відзначає День Європи

В цьому році це свято набуло неабиякої актуальності, адже воно є символом започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях.

eye

70

Новини

21 травня 2022 10:51

Зведена інформація щодо життєдіяльності громади станом на 21 травня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях. Аварійних ситуацій у сфері ЖКГ не було, але є зміни з газопостачання: знижено тиск подачі газу з 2,7 до 2,0 atm

eye

65

Новини громад

21 травня 2022 09:19

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію