• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комісія розглянула питання щодо відключення споживачів від опалення

eye

700

10.03.2021 16:42

RSS

img

Під головуванням заступника міського голови Сергія Федорова відбулося засідання постійної комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем централізованого опалення, Начальники відділів та установ міста, директори комунальних підприємств та депутат міської ради розглядали питання щодо відключення від ЦО за заявками від споживачів.

Всього  на адресу міської ради прийшло чотири заявки. По першому випадку комісія одноголосно прийняла позитивне рішення, а стосовно трьох інших звернень у членів комісії виникли розбіжності.

Так одна із заявниць мала борг за опалення близько 25 тис. грн. Зі споживачкою було досягнуто згоди укласти  договір на реструктуризацію боргу. За умови погашення боргу у зазначений термін власниця житла може відключитись від центрального опалення.

Наступне звернення надійшло від мешканців будинку, в якому менш як 35% квартир мають автономне опалення. Але у новому законі про житлово-комунальні послуги сказано, що тільки якщо в будинку 50% і більше квартир має автономне опалення, то споживач має повне право відмовитися від системи централізованого теплопостачання. Сергій Федоров порекомендував зробити колективну заявку на відключення від мешканців будинку. “Нами буде надана вам вся необхідна інформаційна підтримка,” - заявив заступник.

Останнє звернення було колективне. Відключення від центрального опалення підтримали мешканці всього будинку, але загальна заборгованість споживачів складає майже 90 тисяч гривень. Через це члени комісії не рекомендували заявку до схвалення, але запропонували кроки для максимально швидкого вирішення ситуації.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від Project ESPWA.

eye

39

Новини громад

07 червня 2023 16:07

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

eye

44

Новини громад

07 червня 2023 15:06

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

eye

99

Новини громад

07 червня 2023 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію