• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Майже 90 млн грн податкового боргу списано у 261 тис. платників податків Донеччини

eye

1263

10.03.2021 16:03

RSS

img

Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що відповідно пункту 24 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України, з метою соціальної підтримки громадян та малого бізнесу у період дії обмежувальних протиепідемічних заходів, Державною податковою службою України у грудні 2020 року в автоматичному режимі було проведено списання податкового боргу платників податків, сукупний розмір якого за усіма податками і зборами не перевищував 3 060,00 гривень і який обліковувався станом на 01.11.2020 та залишився несплаченим/непогашеним станом на дату списання. 

За даними інформаційно-телекомунікаційної системи податкових органів по Донецькій області списано податкового боргу 261,1 тис. платників податків на загальну суму 89,7 млн гривень.

Перевірити суму списаного податкового боргу за вказаною нормою закону платник податків може через свій Е-кабінет, переглянувши інтегровані картки за відповідними податками. 

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України:

Telegram t.me/tax_gov_ua

Facebook  fb.com/TaxUkraine

YouTube youtube.com/TaxUkraine 

Крім того, є YouTube-канал ДПС у Донецькій області https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу InfoTAX t.me/infoTAXbot та підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе! 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Робочий візит делегації Покровської громади до Хуста: спільні ініціативи, соціальні проєкти та підтримка переселенців

У рамках проєкту «Пліч?о?пліч: згуртовані громади» відбувся робочий візит делегації Покровської громади до міста Хуст на Закарпатті. Делегацію очолив начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк.

eye

39

Новини громад

11 серпня 2025 14:35

Важлива новина щодо компенсації за зруйноване житло

Шановні жителі Покровської громади! Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка дозволяє отримати відшкодування навіть тим, чиї будинки знаходяться в зоні активних бойових дій, де неможливо

eye

26

Новини

11 серпня 2025 12:23

За добу фахівці ДТЕК Донецькі електромережі відновили світло ще у 7 тисячах осель

8 серпня, попри постійні бойові дії, фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли повернути світло жителям 17 населених пунктів Донеччини.

eye

29

Новини

11 серпня 2025 10:56

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію