• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Відбулось засідання комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин

eye

585

09.03.2021 17:24

RSS

img

9 березня за участю секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо депутати провели чергове засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин, під час якої було розглянуто 29 питань.

Більша частина питань порядку денного стосувалась поновлення та внесення змін до договорів оренди. Розглянули депутати і можливість надання нових дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність мешканцям громади.

Серед питань, які будуть винесені на розгляд депутатського корпусу, є передача парку «Ювілейний» з балансу КП «Міський парк культури та відпочинку» на баланс КП «Багатогалузеве комунальне підприємство» Покровської міськради.

Під час засідання комісії депутати ретельно проаналізували кожне питання, яке буде включено до порядку денного сьомої чергової сесії, що відбудеться 17 березня

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

33

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

30

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

42

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію