• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Представниці «Золотого віку» приймали вітання

eye

929

04.03.2021 13:08

Новини громад

img

Жінка прекрасна у будь-якому віці! Це твердження з легкістю доводять учасниці клубу «Золотий вік», який діє при територіальному центрі управління соціального захисту населення Покровської міської ради.

Напередодні міжнародного жіночого дня відбувся святковий захід для покровчанок поважного віку. Всі вони енергійні, творчі та завжди беруть активну участь у житті міста. На їхню адресу лунали щирі привітання від міського голови Руслана Требушкіна та депутата Покровської міської ради Генадія Красного. Чоловіки побажали представницям прекрасної статі вічної молодості, родинного благополуччя і, звичайно, весняного настрою.

І настрій був! Його дарували творчі колективи міста і створювали самі учасниці клубу «Золотий вік». Поетеса-аматорка Валентина Цибата прочитала власний вірш про карантинні будні і здоровий спосіб життя. «Студентки» танцювального факультету університету третього віку, який працює у терцентрі під керівництвом Людмили Куропятник зірвали шквал овацій своїм елегантним танцем.

Карантинні обмеження не стали на заваді творчому пориву учасниць «Золотого віку» - жіночки з легкістю перейшли у онлайн-режим. Під час святкового заходу начальниця управління соціального захисту населення Ірина Бонзюх нагородила найактивніших учасниць онлайн-конкурсу «Я супер-жінка» оригінальними пам’ятними статуетками і побажала всім міцного здоров’я та залишатися такими ж квітучими і життєрадісними.  

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію