• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Представниці «Золотого віку» приймали вітання

eye

656

04.03.2021 13:08

Новини громад

img

Жінка прекрасна у будь-якому віці! Це твердження з легкістю доводять учасниці клубу «Золотий вік», який діє при територіальному центрі управління соціального захисту населення Покровської міської ради.

Напередодні міжнародного жіночого дня відбувся святковий захід для покровчанок поважного віку. Всі вони енергійні, творчі та завжди беруть активну участь у житті міста. На їхню адресу лунали щирі привітання від міського голови Руслана Требушкіна та депутата Покровської міської ради Генадія Красного. Чоловіки побажали представницям прекрасної статі вічної молодості, родинного благополуччя і, звичайно, весняного настрою.

І настрій був! Його дарували творчі колективи міста і створювали самі учасниці клубу «Золотий вік». Поетеса-аматорка Валентина Цибата прочитала власний вірш про карантинні будні і здоровий спосіб життя. «Студентки» танцювального факультету університету третього віку, який працює у терцентрі під керівництвом Людмили Куропятник зірвали шквал овацій своїм елегантним танцем.

Карантинні обмеження не стали на заваді творчому пориву учасниць «Золотого віку» - жіночки з легкістю перейшли у онлайн-режим. Під час святкового заходу начальниця управління соціального захисту населення Ірина Бонзюх нагородила найактивніших учасниць онлайн-конкурсу «Я супер-жінка» оригінальними пам’ятними статуетками і побажала всім міцного здоров’я та залишатися такими ж квітучими і життєрадісними.  

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Держнагляд: Підготуйте свої будинки до зими

На Україну чекає складний опалювальний період через безглузду агресію з боку російської федерації. Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років.

eye

10

Новини громад

05 жовтня 2022 14:40

Очільник військової адміністрації обстежив простіші укриття та матеріальне забезпечення громади

Сергій Добряк разом із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником оглянули об`єкти цивільного захисту та та резервні продуктові склади.

eye

34

Новини громад

05 жовтня 2022 13:57

У Покровську тривають зустрічі очільника військової адміністрації зі старшими будинків

Щоб уникнути домислів та розповсюдження недостовірної інформації, з початку робочого тижня очільник Покровської МВА Сергій Добряк проводить зустрічі зі старшими будинків, під час яких знайомить мешканців з роботою міської адміністрації у воєнний час.

eye

78

Новини громад

05 жовтня 2022 13:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію