• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську визначили локації, де працюватимуть «Активні парки»

eye

1947

04.03.2021 09:38

RSS

img

У Донецькій області триває підготовка до старту соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України», який ініційовано Президентом України в 2021 році з метою зробити спорт ближчим до людей, створити умови та можливості для кожного ставати здоровіше.

3 березня в місті Покровськ відповідні робочі наради провели заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик. До обговорення долучилися голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко, заступник Покровського міського голови Костянтин Мілютін, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради Олександр Швайко.

У спілкуванні було окреслене першочергове завдання – підготовка до 1 квітня локацій у місцях масового відпочинку населення, що передбачають регулярне проведення заходів у різних формах, методах і засобах з оздоровчої рухової активності. В Покровську – у парку «Ювілейний». 

Під час спілкування було виділено спортивну інфраструктуру у парку «Ювілейний» як одну з найкращих в Донецькій області, а силові тринажери не мають аналогів. 

Зазначені парки повинні мати 6 необхідних основних елементів інфраструктури: «шведську» стінку, комплекс турніків/гімнастичних брусів, лавку для виконання динамічних вправ, сходинки та зону (вільний простір) для створення координаційної лінії. Кожен із цих елементів буде позначений QR-кодом з можливістю переходу на спеціальний сайт з відеоуроками.

Комплекс розроблених вправ передбачає декілька рівнів складності під час виконання вправ, спрямованих на розвиток основних рухових якостей: загальна витривалість, сила, спритність, координація, гнучкість, швидкість. Таким чином, проєкт дозволить кожному українцю самостійно займатися спортом за допомогою онлайн-завдань – у будь-який день та час доби.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Директорка Покровського історичного музею Ангеліна Рожкова взяла участь у міжнародній конференції у Варшаві

26–27 червня у Варшаві відбулася міжнародна конференція «Стійкість. Відновлення. Майбутнє: Культура у відновленні України». Участь у заході взяла директорка комунального закладу «Покровський історичний музей» Ангеліна Рожкова.

eye

35

Новини громад

29 червня 2025 12:00

У Покровську під час проведення евакуації ворог атакував екіпаж «Білих янголів»

28 червня о 10:00 з боку російських окупаційних військ відбувся обстріл північної частини Покровська.

eye

36

Новини громад

29 червня 2025 09:20

У Дніпрі родини загиблих Захисників отримали гуманітарну допомогу до Дня Конституції України

До Дня Конституції України та з метою вшанування пам’яті полеглих воїнів, які віддали життя за свободу і незалежність нашої держави, у гуманітарному хабі «Ми – Донеччина» Покровської МВА у місті Дніпро

eye

30

Новини громад

28 червня 2025 17:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію