• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Ми маємо піклуватись про безпеку наших дітей», - депутатка Олена Харчевна ініціювала обстеження вул. Шосейна

eye

860

03.03.2021 16:08

RSS

img

До депутатки Покровської міськради Олени Харчевної звернулась мати будинку сімейного типу Лариса Білецька, яка виховує 10 дітей. Дев’ятеро з них – учні 9 школи, добиратися до якої доводиться через небезпечну ділянку дороги. Відсутність пішохідного переходу дуже хвилює батьків, тож аби якнайскоріше вирішити це питання, родина Білецьких звернулась до Олени Харчевної.

«Кожного дня, відправляючи дітей до навчального закладу, нам доводиться їх супроводжувати, - розказала мати будинку сімейного типу Лариса Білецька. – Всі вони різного віку – учні з 1 до 11 класу. Серед них є особливі діти, перевести через дорогу яких буває дуже важко».

Своєю чергою, депутатка Олена Харчевна зазначила, що на вулиці Шосейна завжди дуже жвавий рух, тож питання нанесення дорожньої розмітки є актуальним. До того ж саме по цій вулиці машини рухаються на великій швидкості, що створює небезпеку для пішоходів.

Щоб розібратися з «дорожнім питанням», Олена Харчевна звернулась до спеціалістів транспортного відділу Покровської міськради та ініціювала комісійне обстеження небезпечної ділянки вулиці Шосейна.

«Наразі готується схема розміщення дорожніх знаків. Навпроти автостанції, у місці переходу Шосейної, ми пропонуємо встановити попереджувальні знаки «Обережно, діти» та «Пішохідний перехід». Розмітку буде нанесено наприкінці квітня після комісійного обстеження спільно з працівниками батальйону патрульної поліції», - зазначила начальниця транспортного відділу Юлія Остапчук.  

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

25

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

34

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію