• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комунальники Покровська надали допомогу родинцям у боротьбі зі сміттям

eye

501

03.03.2021 11:22

Новини громад

img

У невеличкому містечку виникла велика проблема зі сміттям. На десятитисячне Родинське працюють лише два двірники, які, звісно, не можуть щоденно охопити всю територію.

Заступник міського голови Сергій Федоров прийняв рішення направити для прибирання міста працівники Зеленбуду, які зараз не задіяні у роботі. Крім цього, розпочалися роботи з прибирання міського кладовища.

В результаті вчорашнього прибирання:

- 60% території кладовища прибрали п'ятеро працівників КП "Покровська Ритуальна Служба" та три одиниці техніки, які зібрали та вивезли сміття об’ємом близько 160 тонн!

- 1115 квадратних метрів парку двадцять осіб очистили від порослі та непотребу. Вивезено 15,5 тонн сміття.

Роботи в центрі міста будуть продовжуватися ще кілька днів. На кладовищі вивезення сміття поновиться після того, як підсохне ґрунт та з’явиться можливість використовувати важку техніку.

Також у Родинському відбувся рейд працівників КП "Муніципальна служба правопорядку" Покровської міської ради. Перша група проводила роз'яснення правил благоустрою серед ФОПів, а друга - серед жителів приватного сектору. 

В ході рейду складені приписи щодо прибирання прилеглих територій. Виконання умов приписів стоїть на контролі Муніципальної служби.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Держнагляд: Підготуйте свої будинки до зими

На Україну чекає складний опалювальний період через безглузду агресію з боку російської федерації. Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років.

eye

11

Новини громад

05 жовтня 2022 14:40

Очільник військової адміністрації обстежив простіші укриття та матеріальне забезпечення громади

Сергій Добряк разом із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником оглянули об`єкти цивільного захисту та та резервні продуктові склади.

eye

36

Новини громад

05 жовтня 2022 13:57

У Покровську тривають зустрічі очільника військової адміністрації зі старшими будинків

Щоб уникнути домислів та розповсюдження недостовірної інформації, з початку робочого тижня очільник Покровської МВА Сергій Добряк проводить зустрічі зі старшими будинків, під час яких знайомить мешканців з роботою міської адміністрації у воєнний час.

eye

81

Новини громад

05 жовтня 2022 13:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію