• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комунальники Покровська надали допомогу родинцям у боротьбі зі сміттям

eye

759

03.03.2021 11:22

Новини громад

img

У невеличкому містечку виникла велика проблема зі сміттям. На десятитисячне Родинське працюють лише два двірники, які, звісно, не можуть щоденно охопити всю територію.

Заступник міського голови Сергій Федоров прийняв рішення направити для прибирання міста працівники Зеленбуду, які зараз не задіяні у роботі. Крім цього, розпочалися роботи з прибирання міського кладовища.

В результаті вчорашнього прибирання:

- 60% території кладовища прибрали п'ятеро працівників КП "Покровська Ритуальна Служба" та три одиниці техніки, які зібрали та вивезли сміття об’ємом близько 160 тонн!

- 1115 квадратних метрів парку двадцять осіб очистили від порослі та непотребу. Вивезено 15,5 тонн сміття.

Роботи в центрі міста будуть продовжуватися ще кілька днів. На кладовищі вивезення сміття поновиться після того, як підсохне ґрунт та з’явиться можливість використовувати важку техніку.

Також у Родинському відбувся рейд працівників КП "Муніципальна служба правопорядку" Покровської міської ради. Перша група проводила роз'яснення правил благоустрою серед ФОПів, а друга - серед жителів приватного сектору. 

В ході рейду складені приписи щодо прибирання прилеглих територій. Виконання умов приписів стоїть на контролі Муніципальної служби.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

26

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

35

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію