• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комунальники Покровська надали допомогу родинцям у боротьбі зі сміттям

eye

496

03.03.2021 11:22

Новини громад

img

У невеличкому містечку виникла велика проблема зі сміттям. На десятитисячне Родинське працюють лише два двірники, які, звісно, не можуть щоденно охопити всю територію.

Заступник міського голови Сергій Федоров прийняв рішення направити для прибирання міста працівники Зеленбуду, які зараз не задіяні у роботі. Крім цього, розпочалися роботи з прибирання міського кладовища.

В результаті вчорашнього прибирання:

- 60% території кладовища прибрали п'ятеро працівників КП "Покровська Ритуальна Служба" та три одиниці техніки, які зібрали та вивезли сміття об’ємом близько 160 тонн!

- 1115 квадратних метрів парку двадцять осіб очистили від порослі та непотребу. Вивезено 15,5 тонн сміття.

Роботи в центрі міста будуть продовжуватися ще кілька днів. На кладовищі вивезення сміття поновиться після того, як підсохне ґрунт та з’явиться можливість використовувати важку техніку.

Також у Родинському відбувся рейд працівників КП "Муніципальна служба правопорядку" Покровської міської ради. Перша група проводила роз'яснення правил благоустрою серед ФОПів, а друга - серед жителів приватного сектору. 

В ході рейду складені приписи щодо прибирання прилеглих територій. Виконання умов приписів стоїть на контролі Муніципальної служби.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні.

eye

98

Новини громад

01 жовтня 2022 17:33

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

85

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 30 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

77

Новини громад

30 вересня 2022 09:16

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію