• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Міська влада Покровська планує навести лад із дощовою каналізацією

eye

356

01.03.2021 15:15

RSS

img

Питання відведення зливових вод надзвичайно гостро звучить у Покровську вже не одне десятиліття. Після рясних дощів вулиці міста потопають у воді, що призводить до великих незручностей для мешканців та псує дорожнє покриття. У міській раді вирішили взятися за комплексне вирішення проблеми. Я к виявилось, з часів будівництва міста «зливовки» ніхто ніколи не ремонтував, тому попереду - величезний відрізок роботи.

Сьогодні, під керівництвом заступника Покровського міського голови Сергія Федорова, відбулася робоча нарада щодо питань відновлення дощової каналізації міста. Участь у ній взяли представники комунальних підприємств Покровська та організації, яка має досвід роботи у цій сфері.

Силами КП «Управління міського господарства» були проведені підготовчі роботи – накреслена карта міста, на яку нанесено схему дощової каналізації. Комунальники зазначають, що питання відновлення «зливовок» дуже складне, адже у архівах немає жодної згадки про ці комунікації. Тому до роботи залучили навіть старожилів, які працювали у комунальній сфері десятки років тому і володіють хоч якоюсь інформацією на цю тему.

Під час наради визначили, що робота з відновлення дощової каналізації умовно буде розподілена на три етапи.

Перший етап – обстеження. До цього процесу будуть залучені фахівці із спеціальним обладнанням, котрі зможуть виконати телеінспекцію та визначити реальний стан комунікацій.

Другий етап – підготовка проектно-кошторисної документації для відновлювальних робіт.

Третій етап – виконання робіт. Планується, що відновлення почнуть із центральної частини міста, адже за попереднім аналізом, вона найпроблемніша.

img

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Попри обстріли ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло в оселі понад 24 тисяч родин на Донеччині

Протягом доби аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання 9 населених пунктів, постраждалих через обстріли.

eye

16

Новини

05 жовтня 2022 14:53

Держнагляд: Підготуйте свої будинки до зими

На Україну чекає складний опалювальний період через безглузду агресію з боку російської федерації. Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років.

eye

13

Новини громад

05 жовтня 2022 14:40

Очільник військової адміністрації обстежив простіші укриття та матеріальне забезпечення громади

Сергій Добряк разом із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником оглянули об`єкти цивільного захисту та та резервні продуктові склади.

eye

40

Новини громад

05 жовтня 2022 13:57

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію