• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Вперше за десятиліття: за круглим столом зібралися керівники міста та громадськість

eye

338

Новини громад

img

25 лютого у Покровську пройшов круглий стіл «Розвиток Покровської громади: проблеми, виклики та шляхи вирішення» за участю представників 15 громадських організацій, секретаря міської ради Наталії Іваньо, міського голови Руслана Требушкіна та усіх його заступників.

«Сьогодні дійсно визначна подія, - розповів голова благодійного фонду «Українська організація по боротьбі з корупцією» Михайло Кірсанов. – Накопичилось дуже багато питань, які наболіли. Людям давно хотілось висловити свою думку з приводу благоустрою міста, необхідністю реанімації і розвитку місцевої промисловості, транспортного сполучення».

Під час зустрічі неодноразово торкалися теми збереження культурної спадщини. За словами голови ГО «Джерело українського патріотизму» Світлани Гавриленко, Покровськ є унікальним містом з цікавою історією.

«У Покровську в районі вагонного депо до сьогодні зберіглась будівля колишнього ремісничого училища, з якого, на мою думку, і почалась історія міста. Треба звернути на нього увагу та взяти на облік усі історичні будинки. Якщо їх і продавати, то лише за умови збереження зовнішнього вигляду», - запропонувала керівникам міста Світлана Гавриленко.

Чимало питань, які піднімали спікери зустрічі, стосувалися благоустрою Покровська та його інфраструктури. Говорили про забудову міста всупереч будівельним нормам, незадовільний стан доріг, відсутність зупиночних комплексів, місць для паркування та велодоріжок. Також торкнулися теми патріотичного виховання дітей та молоді, встановлення пам’ятних знаків загиблим бійцям АТО. 

«Сьогодні прийшла команда, яка націлена на розвиток Покровської громади. З багатьох питань вже проводяться зустрічі та консультації з фахівцями. Щоб залучити інвестиції, ми маємо навести лад у місті та на сільських територіях, які теж потребують змін. Попереду багато роботи, але ми сподіваємось, що все заплановане буде втілене у життя», - зазначила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо.

Щоб врахувати усі пропозиції та побажання, які звучали від представників громадськості та керівників міста, присутні підписали резолюцію. Її візьмуть до уваги під час ухвалення стратегії розвитку Покровської громади. 

 

 

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

З турботою про рідне місто: запрошуємо на суботник

10 квітня о 10.00 запрошуємо небайдужих мешканців долучитися до загальноміського суботника та акції «Озеленення планети»

eye

114

Новини громад

08 квітня 2021 17:52

Організовано підвіз технічної води у райони, водопостачання яких ще не відновлене (графік)

Водопостачання міста відновлюється, однак є ще проблемні ділянки. Тому прийнято рішення продовжити підвіз технічної воду у райони, мешканці яких скаржаться на відсутність водопостачання.

eye

116

Новини громад

08 квітня 2021 12:20

Відео. За крок до відкриття: у молодіжно-спортивному центрі «Факел» встановили вуличні силові тренажери

У Покровську готуються до відкриття молодіжно-спортивного центру «Факел», в якому вже завершені будівельні роботи. Наразі йде оснащення залів спортивним інвентарем та встановлення вуличних силових тренажерів.

eye

171

Новини громад

07 квітня 2021 16:58

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію