• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську придбали 12 квартир для вимушених переселенців

eye

280

Новини громад

img

Четвертий рік поспіль у Покровську діє програма забезпечення оселями людей, які через бойові дії були змушені покинути свої рідні домівки. Цьогоріч фонд житла для вимушених переселенців поповнився ще дванадцятьма квартирами.

Придбання житла для тимчасово переміщених осіб проходить на умовах співфінансування: 70% - державна субвенція, 30% - міський бюджет.

У Покровську сформовано облік внутрішньо переміщених осіб та фонд тимчасового житла, який на сьогодні складає 33 квартири. Право на забезпечення квартирами для тимчасового проживання мають люди, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб.

озподіл житла відбувається відповідно до порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень внутрішньо переміщеним особам строком на 1 рік з можливістю подовження терміну проживання.

Визначення кола осіб, яким буде надана тимчасова оселя здійснює комісія, утворена виконавчим комітетом Покровської міської ради. Розподіл завжди проходить прозоро, із залученням засобів масової інформації та громадськості. До уваги беруть наявність у складі родини дітей, людей з інвалідністю та інші пільгові категорії громадян.

Квартири для тимчасового проживання переселенців не можна приватизувати, продати чи передати в оренду іншим особам.

На початку апаратної наради, яка традиційно проходить щоп’ятниці сім’ям, які отримали квартири у тимчасове користування, вручили ордери та ключі.

 

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Загальногромадську толоку підтримали мешканці сіл

10 квітня пройшла масштабна толока: на прибирання вийшли працівники Покровської міськради, депутати, освітні заклади, всі комунальні підприємства міста, громадські організації, військовослужбовці та активісти. Не залашалися осторонь й мешканці сіл.

eye

16

Новини громад

12 квітня 2021 11:47

З турботою про рідне місто: запрошуємо на суботник

10 квітня о 10.00 запрошуємо небайдужих мешканців долучитися до загальноміського суботника та акції «Озеленення планети»

eye

114

Новини громад

08 квітня 2021 17:52

Організовано підвіз технічної води у райони, водопостачання яких ще не відновлене (графік)

Водопостачання міста відновлюється, однак є ще проблемні ділянки. Тому прийнято рішення продовжити підвіз технічної воду у райони, мешканці яких скаржаться на відсутність водопостачання.

eye

116

Новини громад

08 квітня 2021 12:20

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію