• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Будинки на Авангардній переведуть на альтернативне опалення

eye

987

25.02.2021 12:32

Новини громад

img

Заступник Покровського міського голови Сергій Федоров провів зустріч з мешканцями багатоквартирних будинків №2б та 2в на вулиці Авангардна.

Історія з опаленням багатоквартирних будинків на вулиці Авангардна у Покровську триває вже декілька років. Раніше вони перебували на балансі «Укрзалізниці» і опалювалися її ж котельними. Коли будинки передали в комунальну власність, їх продовжувала обігрівати котельня залізниці.

Сьогодні «Укрзалізниця» продає місту 1 Гкал за 2400 гривень, а мешканці сплачують лише 1400 гривень і різниця «лягає на плечі» місцевого бюджету. Саме тому було прийняте спільне рішення з жителями будинків вул. Авангардної не нести далі збитків і перейти на альтернативне опалення в рамках програми співфінансування. Передбачається, що роботи з газифікації квартир виконуватимуться з місцевого бюджету, а внутрішня розводка – за рахунок мешканців.

«Дуже вдячний мешканцям багатоквартирних будинків, розташованих по вулиці Авангардні, за розуміння, - зазначив заступник Покровського міського голови Сергій Федоров. – Ставимо перед собою задачу вже до 31 березня завершити роботи з переводу квартир на альтернативне опалення».

Також Сергій Федоров додав, що робота з переводу багатоквартирних будинків, які сьогодні обслуговує «Укрзалізниця», буде продовжена. Вже у березні заплановані зустрічі з мешканцями вулиць Шмідта та Залізнична.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію