• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Будинки на Авангардній переведуть на альтернативне опалення

eye

228

Новини громад

img

Заступник Покровського міського голови Сергій Федоров провів зустріч з мешканцями багатоквартирних будинків №2б та 2в на вулиці Авангардна.

Історія з опаленням багатоквартирних будинків на вулиці Авангардна у Покровську триває вже декілька років. Раніше вони перебували на балансі «Укрзалізниці» і опалювалися її ж котельними. Коли будинки передали в комунальну власність, їх продовжувала обігрівати котельня залізниці.

Сьогодні «Укрзалізниця» продає місту 1 Гкал за 2400 гривень, а мешканці сплачують лише 1400 гривень і різниця «лягає на плечі» місцевого бюджету. Саме тому було прийняте спільне рішення з жителями будинків вул. Авангардної не нести далі збитків і перейти на альтернативне опалення в рамках програми співфінансування. Передбачається, що роботи з газифікації квартир виконуватимуться з місцевого бюджету, а внутрішня розводка – за рахунок мешканців.

«Дуже вдячний мешканцям багатоквартирних будинків, розташованих по вулиці Авангардні, за розуміння, - зазначив заступник Покровського міського голови Сергій Федоров. – Ставимо перед собою задачу вже до 31 березня завершити роботи з переводу квартир на альтернативне опалення».

Також Сергій Федоров додав, що робота з переводу багатоквартирних будинків, які сьогодні обслуговує «Укрзалізниця», буде продовжена. Вже у березні заплановані зустрічі з мешканцями вулиць Шмідта та Залізнична.

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

З турботою про рідне місто: запрошуємо на суботник

10 квітня о 10.00 запрошуємо небайдужих мешканців долучитися до загальноміського суботника та акції «Озеленення планети»

eye

114

Новини громад

08 квітня 2021 17:52

Організовано підвіз технічної води у райони, водопостачання яких ще не відновлене (графік)

Водопостачання міста відновлюється, однак є ще проблемні ділянки. Тому прийнято рішення продовжити підвіз технічної воду у райони, мешканці яких скаржаться на відсутність водопостачання.

eye

116

Новини громад

08 квітня 2021 12:20

Відео. За крок до відкриття: у молодіжно-спортивному центрі «Факел» встановили вуличні силові тренажери

У Покровську готуються до відкриття молодіжно-спортивного центру «Факел», в якому вже завершені будівельні роботи. Наразі йде оснащення залів спортивним інвентарем та встановлення вуличних силових тренажерів.

eye

172

Новини громад

07 квітня 2021 16:58

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію