Успішні та обдаровані: визначено стипендіатів міського голови

24.02.2021 16:36

24 лютого було визначено кандидатів на отримання стипендії міського голови для обдарованих дітей та молоді у місті Покровськ та на приєднаних територіях у сферах освіти, культури, фізичної культури та спорту.

До складу комісії з призначення стипендій увійшли представники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, навчальних закладів міста, гуртків та спортивних секцій.

Щоб остаточно визначити стипендіатів міського голови, присутні  перевірили подання на кожного з претендентів.

Кандидатів розділили за сферами і віковими категоріями «діти», «юніори» та «молодь».

Відповідно віку, талановиті мешканці Покровської громади отримуватимуть грошову стипендію у розмірі 600, 700 та 900 гривень.

Найбільша кількість стипендіатів – представники спортивної спільноти. Серед поданих кандидатур було затверджено 45 спортсменів, які щомісячно отримуватимуть грошову винагороду. У сфері освіти стипендію призначено двадцяти п’ятьом мешканцям громади. За особливі досягнення у сфері культури щомісячно будуть отримувати стипендію п’ятнадцять осіб.

Усього під час засідання визначено понад 80 стипендіатів міського голови.

Нагадаємо, стипендія надається щомісячно з метою заохочення дітей та молоді Покровської громади у таких галузях як освіта, культура та спорт.