• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Медичні послуги та аптеки у селах: головні питання зустрічі зі старостами

eye

566

23.02.2021 14:40

Новини громад

img

У Покровську за участю заступниці Покровського міського голови Світлани Макарової, керівників медичних установ міста та старост сільських територій громади відбулась робоча зустріч, під час якої обговорили механізми надання медичних послуг та фармацевтичного забезпечення мешканців.

«До питань впровадження первинної медико-санітарної допомоги ми підійшли комплексно, - розповіла Світлана Макарова. – Щоб зрозуміти, в якому стані медична галузь у селах, ми провели не одну зустріч з місцевими жителями, побували в амбулаторіях та фельдшерських пунктах. Депутати Покровської міської ради ухвалили низку програм, стосовно медичного обслуговування, в тому числі і сільських мешканців».

За словами заступниці міського голови, на останній сесії прийнята програма надання первинної допомоги мешканцям населених пунктів, що приєднались в рамках об’єднання громади, затверджено механізм надання стоматологічних послуг мешканцям сільських територій та порядок надання пільг на житлово-комунальні послуги молодим лікарям та інтернам Покровської ТГ.

«Це дуже важлива програма, в рамках якої закладене стовідсоткове відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги. Хочу підкреслити, що далеко не в кожному місті впроваджені подібні проекти. Впевнена, ця програма буде надавати ще більші переваг для заохочення медичних працівників», - говорить Світлана Макарова.  

Водночас медики у співпраці з Покровською міськрадою працюють над створенням дорожньої карти фармацевтичного забезпечення.

Під час зустрічі присутні досить жваво обговорили можливість відкриття аптечних пунктів на базі діючих амбулаторій. За переконанням старост, аптек дуже не вистачає у селах, адже місцеве населення - це переважно люди похилого віку, тому попит на ліки високий.

«Зараз ми розглядаємо можливість відкриття трьох аптечних пунктів на базі амбулаторій сіл Гришине, Срібне та Новотроїцьке», - повідомила директор Покровського центру первинної медико-санітарної допомоги Інеса Остряніна.

Також розглядається можливість доставки медичних препаратів мешканцям пільгових категорій. Планується, що цю місію здійснюватимуть працівники управління соціального захисту населення.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У старостинських округах громади визначають потреби щодо гуманітарної допомоги населенню

Сьогодні, 3 лютого, відбулась робоча нарада старост громади, під час якої були окреслені нагальні питання життєдіяльності старостинських округів та намічені плани на подальшу роботу.

eye

27

Новини громад

03 лютого 2023 14:15

Відбувся особистий прийом громадян начальником Покровської МВА Сергієм Добряком

Разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів міста очільник громади уважно заслухав всіх заявників.

eye

31

Новини громад

03 лютого 2023 12:14

До відома представників інститутів громадянського суспільства. Урядом врегульовано питання функціонування громадських рад під час воєнного стану.

16 серпня 2022 р. Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

eye

32

Новини громад

03 лютого 2023 11:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію