• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді обстежують транспортну інфраструктуру сільських територій

eye

489

23.02.2021 13:23

Новини громад

img

Спеціалісти відділу транспорту Покровської міської ради перевірили стан пристроїв обмеження руху транспорту та дорожніх знаків у місті Родинське та селі Перше Травня.

«Усі населені пункти, що приєднались до Покровської громади, надали перелік об’єктів транспортної інфраструктури, які були у них на балансі, - розповіла начальник відділу транспорту Юлія Остапчук. – Тепер наше завдання -  перевірити стан та провести роботи з їх відновлення».

Під час обстеження спеціалісти виявили, що дорожні знаки потребують відновлення, а більшість елементів «лежачих поліцейських» взагалі відсутня.

Роботи з перевірки стану транспортної інфраструктури громади продовжуються. Спеціалісти відвідають кожен населений пункт, після чого складуть акт обстеження та почнуть роботи з відновлення дорожніх об’єктів.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

39

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію