• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді обстежують транспортну інфраструктуру сільських територій

eye

85

Новини громад

img

Спеціалісти відділу транспорту Покровської міської ради перевірили стан пристроїв обмеження руху транспорту та дорожніх знаків у місті Родинське та селі Перше Травня.

«Усі населені пункти, що приєднались до Покровської громади, надали перелік об’єктів транспортної інфраструктури, які були у них на балансі, - розповіла начальник відділу транспорту Юлія Остапчук. – Тепер наше завдання -  перевірити стан та провести роботи з їх відновлення».

Під час обстеження спеціалісти виявили, що дорожні знаки потребують відновлення, а більшість елементів «лежачих поліцейських» взагалі відсутня.

Роботи з перевірки стану транспортної інфраструктури громади продовжуються. Спеціалісти відвідають кожен населений пункт, після чого складуть акт обстеження та почнуть роботи з відновлення дорожніх об’єктів.

 

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Вперше за десятиліття: за круглим столом зібралися керівники міста та громадськість

25 лютого у Покровську пройшов круглий стіл «Розвиток Покровської громади: проблеми, виклики та шляхи вирішення» за участю представників 15 громадських організацій, секретаря міської ради, міського голови та та усіх його заступників.

eye

54

Новини громад

26 лютого 2021 17:24

У Покровську придбали 12 квартир для вимушених переселенців

Четвертий рік поспіль у Покровську діє програма забезпечення оселями людей, які через бойові дії були змушені покинути свої рідні домівки. Цьогоріч фонд житла для вимушених переселенців поповнився ще дванадцятьма квартирами.

eye

81

Новини громад

26 лютого 2021 16:13

Будинки на Авангардній переведуть на альтернативне опалення

Заступник Покровського міського голови Сергій Федоров провів зустріч з мешканцями багатоквартирних будинків №2б та 2в на вулиці Авангардна.

eye

70

Новини громад

25 лютого 2021 12:32

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію