• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Тільки у тісній взаємодії з виборцями можна навести порядок», - депутат Покровської міської ради Тетяна Альохіна

eye

870

22.02.2021 16:18

Новини громад

img

Депутати від партії «Порядок» продовжують зустрічатися зі своїми виборцями та збирати інформацію щодо їх нагальних потреб. Які питання турбують мешканців мікрорайону «Лазурний», дізнавалась депутат Покровської міськради Тетяна Альохіна.

У складі депутатського корпусу Тетяна Альохіна вже вдруге. Більшість питань, з якими звертаються виборці, вже добре відомі. У більшості, стосуються вони житлово-комунальної сфери. Так, мешканців будинків 60 та 64 хвилює стан міжпанельних швів. Через їх зношеність у будинку зовсім не тримається тепло та «гуляє вітер».

«Ми живемо в будинку, якому понад 30 років. Стики між плитами з боку фасаду в жахливому стані. Матеріали в міжпанельних швах майже повністю зносилися і в багатьох місцях на 40-60% висипалися», - зауважила старша будинку 64 мікрорайону «Лазурний» Руслана Сидоренко. – Наш будинок потребує також ремонту даху. Коли сильні опади – дощ або сніг, течуть вентиляційні канали у квартирах».

Під час зустрічі торкнулись питань благоустрою прибудинкових територій, а саме встановлення на них спортивних та ігрових майданчиків.

«У мікрорайоні «Лазурний» мешкають понад 6 тисяч покровчан. Здебільшого, це молоді родини з маленькими дітьми та працююча молодь. Питання благоустрою цієї частини міста є дуже актуальним. Бажано, щоб у «Лазурному» з’явились місця для родинного відпочинку та майданчики для занять спортом», - зазначила Тетяна Альохіна.

Всі озвучені питання зібрані за напрямками та направлені у відповідні служби. Хід їх виконань депутат Покровської міської ради від партії «Порядок» Тетяна Альохіна взяла під особистий контроль.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

41

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію