• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Тільки у тісній взаємодії з виборцями можна навести порядок», - депутат Покровської міської ради Тетяна Альохіна

eye

1239

22.02.2021 16:18

Новини громад

img

Депутати від партії «Порядок» продовжують зустрічатися зі своїми виборцями та збирати інформацію щодо їх нагальних потреб. Які питання турбують мешканців мікрорайону «Лазурний», дізнавалась депутат Покровської міськради Тетяна Альохіна.

У складі депутатського корпусу Тетяна Альохіна вже вдруге. Більшість питань, з якими звертаються виборці, вже добре відомі. У більшості, стосуються вони житлово-комунальної сфери. Так, мешканців будинків 60 та 64 хвилює стан міжпанельних швів. Через їх зношеність у будинку зовсім не тримається тепло та «гуляє вітер».

«Ми живемо в будинку, якому понад 30 років. Стики між плитами з боку фасаду в жахливому стані. Матеріали в міжпанельних швах майже повністю зносилися і в багатьох місцях на 40-60% висипалися», - зауважила старша будинку 64 мікрорайону «Лазурний» Руслана Сидоренко. – Наш будинок потребує також ремонту даху. Коли сильні опади – дощ або сніг, течуть вентиляційні канали у квартирах».

Під час зустрічі торкнулись питань благоустрою прибудинкових територій, а саме встановлення на них спортивних та ігрових майданчиків.

«У мікрорайоні «Лазурний» мешкають понад 6 тисяч покровчан. Здебільшого, це молоді родини з маленькими дітьми та працююча молодь. Питання благоустрою цієї частини міста є дуже актуальним. Бажано, щоб у «Лазурному» з’явились місця для родинного відпочинку та майданчики для занять спортом», - зазначила Тетяна Альохіна.

Всі озвучені питання зібрані за напрямками та направлені у відповідні служби. Хід їх виконань депутат Покровської міської ради від партії «Порядок» Тетяна Альохіна взяла під особистий контроль.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Наталія Іваньо: «Вже сьогодні треба думати про стратегічний план із залучення інвестицій для розвитку громади»

27-28 листопада у Бельгії в рамках проєкту "Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України", відбулась щорічна зустріч в рамках Ініціативи для вугільних регіонів Західних Балкан та України.

eye

78

Новини громад

01 грудня 2023 17:00

Допомога постраждалим від обстрілів: грошова виплата від міжнародної організації

ГО "Аваліст" у співпраці з міжнародною громадською організацією Help в Україні, розпочала реєстрацію для надання фінансової допомоги особам, чиї оселі зазнали пошкоджень внаслідок ворожого обстрілу, який стався у місті 29 листопада.

eye

48

Новини громад

01 грудня 2023 15:44

Червоний Хрест відкрив кімнату психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених дітей і жінок у Покровську

1 грудня у Покровську відбулося відкриття кімнати психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, на яке завітала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

eye

88

Новини громад

01 грудня 2023 15:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію