Покровська громада вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні

19.02.2021 18:40

З 18 по 21 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні - людей, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість з них віддали своє життя під час подій Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє країни.

21 лютого 2014 року влада України офіційно визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього ж дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали Небесною Сотнею.

Під час трагічних подій 18-21 лютого 2014 року загинули 84 особи, ще 18 -померли від отриманих на Майдані травм після 21 лютого 2014 року. Остання така смерть була зафіксована 3 червня 2015 року. Майже 3 тисячі людей було поранено за весь період масових протестів.

День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії.

Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих!