• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Покровськводоканал» взяв курс на благоустрій територій після ліквідації аварій

eye

654

19.02.2021 14:55

Новини громад

img

З початку року керівник КП «Покровськводоканал» Сергій Коваль запровадив практику щоденних обходів магістральних мереж водопостачання та водовідведення. За результатами такої роботи лише за цей тиждень зусиллями працівників підприємства у місті усунуто 11 поривів. Разом з тим комунальники не лише працюють над тим, аби якнайшвидше ліквідувати аварію, а й вирішують питання благоустрою місць проведення ремонтних робіт.

Так, цього тижня працівники водоканалу виконали планування території та підсипали асфальтною крихтою місце усунення аварійної ситуації по вулиці Демури та у мікрорайоні «Південний».

«До того, як ми почнемо займатись заміною мереж водопостачання, ми плануємо повністю зняти питання благоустрою ділянок, на яких проводились ремонти минулого року. Знаю, що мешканців турбує це питання, тому аби не залишати після себе розритих ям чи купи ґрунту, ми створили відділ з благоустрою. У ньому працюють чотири спеціалісти, котрі постійно виконують планування територій після ліквідації аварійних ситуацій. Як тільки дозволять погодні умови, будемо заключати договори на асфальтування ділянок, які були пошкоджені через ремонтні роботи на водомережах», - зауважив начальник КП «Покровськводоканал» Сергій Коваль.

 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У старостинських округах громади визначають потреби щодо гуманітарної допомоги населенню

Сьогодні, 3 лютого, відбулась робоча нарада старост громади, під час якої були окреслені нагальні питання життєдіяльності старостинських округів та намічені плани на подальшу роботу.

eye

26

Новини громад

03 лютого 2023 14:15

Відбувся особистий прийом громадян начальником Покровської МВА Сергієм Добряком

Разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів міста очільник громади уважно заслухав всіх заявників.

eye

31

Новини громад

03 лютого 2023 12:14

До відома представників інститутів громадянського суспільства. Урядом врегульовано питання функціонування громадських рад під час воєнного стану.

16 серпня 2022 р. Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

eye

32

Новини громад

03 лютого 2023 11:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію