• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську борються з домашніми тиранами

eye

210

Новини громад

img

Про актуальність теми запобігання домашньому насильству і говорити не варто. Роками суспільство намагається перемогти це ганебне явище, але домашні кривдники і досі продовжують псувати життя близьким людям. Раніше «сімейні справи» виносити на обговорення було не прийнято, проте у Покровську замовчувати проблему не збираються – тут ведуть активну роботу щодо недопущення цієї соціальної біди.

Покровськ долучився до проєкту «Міста, вільні від домашнього насильства» і за підтримки міжнародних організацій працює над створенням центру соціально-психологічної допомоги жертвам домашніх тиранів.

Нещодавно у Покровській міській раді за участю начальниці управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА Лілії Золкіної відбулася зустріч з регіональною координаторкою Фонду ООН у галузі народонаселення Оксаною Андрушків.

Звертаючись до Покровського міського голови Руслана Требушкіна та секретаря міської ради Наталії Іваньо, представниця Фонду ООН висловила слова подяки за небайдуже ставлення до проблем домашнього насильства. Вона вручила підписаний меморандум про співпрацю та символічну табличку з написом «Місто, вільне від насильства».

«Тема недопущення насилля у сім’ях дуже важлива в нашому суспільстві. Від цього потерпають не лише жінки, а й діти, які бачать, як знущаються над їх матерями. За дорученням міського голови Костянтин Мілютін - заступник, котрий опікується будівництвом у місті, сприяє, щоб проєкт створення центру соціально-психологічної допомоги жертвам насилля був технічно правильно реалізований. Підтримали це питання і депутати Покровської міської ради», - зазначила секретар міської ради Наталія Іваньо.

 

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Вперше за десятиліття: за круглим столом зібралися керівники міста та громадськість

25 лютого у Покровську пройшов круглий стіл «Розвиток Покровської громади: проблеми, виклики та шляхи вирішення» за участю представників 15 громадських організацій, секретаря міської ради, міського голови та та усіх його заступників.

eye

58

Новини громад

26 лютого 2021 17:24

У Покровську придбали 12 квартир для вимушених переселенців

Четвертий рік поспіль у Покровську діє програма забезпечення оселями людей, які через бойові дії були змушені покинути свої рідні домівки. Цьогоріч фонд житла для вимушених переселенців поповнився ще дванадцятьма квартирами.

eye

84

Новини громад

26 лютого 2021 16:13

Будинки на Авангардній переведуть на альтернативне опалення

Заступник Покровського міського голови Сергій Федоров провів зустріч з мешканцями багатоквартирних будинків №2б та 2в на вулиці Авангардна.

eye

72

Новини громад

25 лютого 2021 12:32

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію