• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську борються з домашніми тиранами

eye

660

18.02.2021 14:28

Новини громад

img

Про актуальність теми запобігання домашньому насильству і говорити не варто. Роками суспільство намагається перемогти це ганебне явище, але домашні кривдники і досі продовжують псувати життя близьким людям. Раніше «сімейні справи» виносити на обговорення було не прийнято, проте у Покровську замовчувати проблему не збираються – тут ведуть активну роботу щодо недопущення цієї соціальної біди.

Покровськ долучився до проєкту «Міста, вільні від домашнього насильства» і за підтримки міжнародних організацій працює над створенням центру соціально-психологічної допомоги жертвам домашніх тиранів.

Нещодавно у Покровській міській раді за участю начальниці управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА Лілії Золкіної відбулася зустріч з регіональною координаторкою Фонду ООН у галузі народонаселення Оксаною Андрушків.

Звертаючись до Покровського міського голови Руслана Требушкіна та секретаря міської ради Наталії Іваньо, представниця Фонду ООН висловила слова подяки за небайдуже ставлення до проблем домашнього насильства. Вона вручила підписаний меморандум про співпрацю та символічну табличку з написом «Місто, вільне від насильства».

«Тема недопущення насилля у сім’ях дуже важлива в нашому суспільстві. Від цього потерпають не лише жінки, а й діти, які бачать, як знущаються над їх матерями. За дорученням міського голови Костянтин Мілютін - заступник, котрий опікується будівництвом у місті, сприяє, щоб проєкт створення центру соціально-психологічної допомоги жертвам насилля був технічно правильно реалізований. Підтримали це питання і депутати Покровської міської ради», - зазначила секретар міської ради Наталія Іваньо.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

41

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію