До мережі дошкільних освітніх закладів Покровської міської ради приєднались три дитячих садки

17.02.2021 13:21

Під час чергової п’ятої сесії Покровської міської ради депутати підтримали рішення про передачу у комунальну власність об’єктів нерухомого майна, які належать ПАТ «Шахтоуправління «Покровське».

Заступниця начальника відділу освіти Покровської міської ради Вікторії Тємець зауважила, що розширення мережі дошкільних закладів громади допоможе вирішити питання з чергами до дитсадків, які існують сьогодні та запропонувала депутатам підтримати відповідний проєкт рішення, яким передбачено перехід до комунальної власності Покровської міськради наступних об’єктів:

- будівлі дитсадку-ясел «Золота рибка», що знаходиться за адресою: м.Покровськ, м-н «Шахтарський», б.33а,

- будівлі дитячо-юнацького центру «Надія» (д/сад «Дружний»), розташовану за адресою: м. Покровськ, мікрорайон «Лазурний», б.6а;

- будівлі дитячого садку «Голубок», розташовану за адресою: смт.Шевченко, вул.Цеткін Клари, б. 5.

«Найбільша допомога від містоутворюючих підприємств - це висока заробітна плата і соціальний пакет працівників, стабільні відрахування до місцевого бюджету. А утримання соціальних об'єктів - це завдання громади міста», - зазначив міський голова Руслан Требушкін.