• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Для підвищення тиску води у центральній частині Покровська будують сучасну насосну станцію

eye

156

Новини громад

img

За словами керівництва КП «Покровськводоканал», центральна частина міста – єдиний район, де виникають перебої з водопостачання. Мешканці приватного сектору, особливо влітку, «розбирають» воду для поливу власних городів. Також не вистачає тиску для подачі води мешканцям верхніх поверхів  багатоквартирних будинків.

«Роботи над покращенням водозабезпечення центральної частини Покровська розпочались ще у 2019 році, - розповів головний інженер КП «Покровськводоканал» Олексій Степченко. - Розроблено проєктно-кошторисну документацію, визначено підрядника та виділено земельну ділянку рішенням сесії міської ради. Вартість проєкту складає 2 млн 400 тисяч гривень, які були виділені з місцевого бюджету Покровська».

Наразі на виділеній ділянці будівельники закладають фундамент та встановлюють огорожу.

За проєктом, водопровідна насосна працюватиме в автоматичному режимі. Буде встановлено сучасне обладнання, яке фіксуватиме витрати води.

«Паралельно з будівництвом насосної, ми оновлюємо вводи до будинків, міняємо старі аварійні труби на пластикові. Залишилось усього 9 об’єктів, які потребують заміни комунікацій. Цю роботу плануємо провести на початку березня», - зазначив головний інженер КП «Покровськводоканал» Олексій Степченко.

Відкрити насосну станцію та запустити її у роботу комунальники планують вже до кінця травня.

 

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Загальногромадську толоку підтримали мешканці сіл

10 квітня пройшла масштабна толока: на прибирання вийшли працівники Покровської міськради, депутати, освітні заклади, всі комунальні підприємства міста, громадські організації, військовослужбовці та активісти. Не залашалися осторонь й мешканці сіл.

eye

2

Новини громад

12 квітня 2021 11:47

З турботою про рідне місто: запрошуємо на суботник

10 квітня о 10.00 запрошуємо небайдужих мешканців долучитися до загальноміського суботника та акції «Озеленення планети»

eye

113

Новини громад

08 квітня 2021 17:52

Організовано підвіз технічної води у райони, водопостачання яких ще не відновлене (графік)

Водопостачання міста відновлюється, однак є ще проблемні ділянки. Тому прийнято рішення продовжити підвіз технічної воду у райони, мешканці яких скаржаться на відсутність водопостачання.

eye

115

Новини громад

08 квітня 2021 12:20

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію