• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Для підвищення тиску води у центральній частині Покровська будують сучасну насосну станцію

eye

223

Новини громад

img

За словами керівництва КП «Покровськводоканал», центральна частина міста – єдиний район, де виникають перебої з водопостачання. Мешканці приватного сектору, особливо влітку, «розбирають» воду для поливу власних городів. Також не вистачає тиску для подачі води мешканцям верхніх поверхів  багатоквартирних будинків.

«Роботи над покращенням водозабезпечення центральної частини Покровська розпочались ще у 2019 році, - розповів головний інженер КП «Покровськводоканал» Олексій Степченко. - Розроблено проєктно-кошторисну документацію, визначено підрядника та виділено земельну ділянку рішенням сесії міської ради. Вартість проєкту складає 2 млн 400 тисяч гривень, які були виділені з місцевого бюджету Покровська».

Наразі на виділеній ділянці будівельники закладають фундамент та встановлюють огорожу.

За проєктом, водопровідна насосна працюватиме в автоматичному режимі. Буде встановлено сучасне обладнання, яке фіксуватиме витрати води.

«Паралельно з будівництвом насосної, ми оновлюємо вводи до будинків, міняємо старі аварійні труби на пластикові. Залишилось усього 9 об’єктів, які потребують заміни комунікацій. Цю роботу плануємо провести на початку березня», - зазначив головний інженер КП «Покровськводоканал» Олексій Степченко.

Відкрити насосну станцію та запустити її у роботу комунальники планують вже до кінця травня.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Визначені кандидатури для присвоєння звання «Почесний громадянин міста Покровськ» та відзнаки «За заслуги перед містом»

Щороку до Дня міста до міської ради надходять клопотання від трудових колективів підприємств та установ Покровська щодо відзначення своїх найкращих працівників почесними нагородами та званнями.

eye

128

Новини громад

03 серпня 2021 17:07

Мешканцям Покровська пропонують альтернативу розведенню багать та ліквідації сміття

За спалювання трави, сміття, а також інших природних відходів у вогнищах на території Покровської громади передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.

eye

40

Новини громад

03 серпня 2021 16:00

За підтримки міської ради вихованці центру «Милосердя» відправились на морське узбережжя

Вихованці центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Милосердя» проведуть 5 днів на березі Азовського моря. Витрати на проїзд, проживання та харчування дітей взяла на себе міська рада.

eye

64

Новини громад

02 серпня 2021 16:02

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію