• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутат Юлія Гуріненко: «Ми налаштовані на плідну роботу»

eye

1152

16.02.2021 10:04

Новини громад

img

На прийом до депутата були запрошені квартальні округу №2. Небайдужі мешканці прийшли не з порожніми руками – кожен підготував план робіт щодо благоустрою приватного сектору селища динасового заводу.

Були визначені найболючіші питання: відсипка доріг (за можливості - асфальтування), поліпшення освітлення вулиць (заміна старих опор), прокладання тротуарних доріжок.

«Нажаль, на багатьох вулицях приватного сектора існує тільки назва «дорога», а ось дороги, як проїжджої частини, вже давно немає. Транспортні засоби, обминаючи величезні вибоїни, проїжджають практично територією домоволодінь місцевих жителів, - нарікає Юлія Гуріненко. –Усім жителям, а особливо літнім людям та молодим матусям з дітьми важко дійти до магазину, аптеки чи автобусної зупинки. Думаю, що терміново треба обговорювати ці питання з депутатським корпусом і, як тільки дозволять погодні умови, вирішувати проблему».

Говорили люди і про необхідність догляду за дитячими майданчиками. Ї в окрузі чимало, проте практично навколо кожного потрібно встановити огорожу, адже розміщені вони поблизу проїжджої частини.

Мешканців приватного сектору селища динасового заводу, більшість з яких люди поважного віку, хвилює той факт, що складно добиратися до центральної частини міста. Тому жителі просять розглянути питання про зміну маршруту № 2 громадського транспорту.

«Хочу подякувати квартальним за те, що на моє прохання вони підготували соціальну статистику: скільки у нашому окрузі мешкає багатодітних сімей, людей з інвалідністю, одиноких літніх пенсіонерів. Це допоможе визначити напрямки нашої подальшої роботі, - говорить Юлія Гуріненко. – Впевнена, працюючи однією згуртованою командою, ми зможемо зробити наш округ і місто в цілому більш затишним. І жителі зрозуміють, що новий склад Покровської міської ради налаштований на плідну роботу і хороший результат».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію