• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську готуються до зниження температури: в місті будуть працювати пункти обігріву

eye

719

12.02.2021 15:53

RSS

img

Як зазначила начальниця Управління соціального захисту населення Ірина Бонзюх, вже розроблений механізм для надання допомоги громадянам, які залишилися в складних життєвих ситуаціях під час суттєвого зниження температурного режиму. При зніженні середньодобової температури повітря до -8 в місті будуть облаштовані пункти обігріву та цілодобове надання невідкладної медичної допомоги безхатнім громадянам у випадках переохолодження.

Мобільний пункт обігріву буде розгорнуто у центральній частині Покровська у сквері «Соборний». Для забезпечення потреб громадян, які залишилися в складних життєвих ситуаціях, з 8.00 до 17.00 буде працювати й пункт прийому від населення гуманітарної допомоги, який розташований за адресою: мікрорайон «Південний», 1/75. Під час сильних морозів та погіршення погодних умов в приміщенні можна буде зігрітися та випити гарячого чаю.

Для отримання медичної допомоги по мірі необхідності бездомні особи будуть направлятися до  КНП Покровської клінічної ЛІЛ Покровської міської ради Донецької області за адресою: м.Покровськ, вул.Руднєва 73, цілодобово в зимовий період.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію