• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Будівництво спортивного клубу та виділення ділянок для учасників АТО:у Покровську пройшло засідання комісії з земельних питань

eye

478

09.02.2021 16:10

RSS

img

За участю секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо та заступника Покровського міського голови Костянтина Мілютіна відбулось засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

На розгляд членам комісії було винесено 52 питання, які стосувались надання і передачі земельних ділянок державним та комунальним підприємствам, приватним підприємцям та фізичним особам. 

Окрему увагу присутні приділили темі відведення земельних ділянок ветеранам та сім’ям загиблих воїнів АТО. Площі для можливого будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд планують виділити на території проєктного кварталу садибної забудови вздовж мікрорайону 1-17 у місті Покровськ.

Аби більш детально розібратися у місці розташування землі та її площі, по кожній заявці була підготовлена візуалізація.

Розглянуті та затверджені питання члени комісії винесуть на розгляд депутатам під час засідання сесії Покровської міської ради, яка відбудеться вже наступного тижня.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

33

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

30

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

42

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію