• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську триває процес формування нового складу Громадської ради

eye

720

08.02.2021 16:05

RSS

img

8 лютого за участю секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо пройшло засідання ініціативної групи щодо формування нового складу Громадської Ради. На порядку денному – п’ять питань, серед яких внесення змін до персонального складу групи та визначення кількісного складу Ради.

Розпочалось засідання з обговорення переваг створення Громадської Ради при Покровській міській раді. Як зазначила начальниця відділу з питань інформаційної та внутрішньої політики Ірина Зоря, Громадська Рада, яка була створена при виконкомі Покровської міської ради, мала можливість брати участь у розгляді рішень лише Виконавчого комітету. Це обмежувало діяльність дорадчого органу і викликало непорозуміння між представниками громадськості та влади.

«Створення Громадської Ради при Покровській міській раді дозволить представникам інститутів громадянського суспільства налагодити взаємодію з органами влади шляхом участі у засіданнях депутатських комісій та сесій», - зауважила Ірина Зоря.

Членам ініціативної групи запропонували проголосувати й за внесення змін до персонального складу та переобрання секретаря.

З метою досягнення конструктивної роботи дорадчого органу та сприяння налагодженню системного діалогу між органами влади та громадскістю, більшістю голосів було затвержено склад Громадської Ради у кількості 25 чоловік.

Своєю чергою, секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо зазначила, що нова Громадська Рада має стати працездатним органом та дієвим інститутом громадянського суспільства, члени якого будуть представляти реальні та актуальні питання громади.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію