• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Порядок у громаді: депутат Покровської міської ради Сергій Моісеєнко зустрівся з жителями округу

eye

557

08.02.2021 13:47

Новини громад

img

Депутат Покровської міської ради від політичної партії «Порядок» Сергій Моісеєнко провів прийом громадян, під час якого зустрівся з квартальними приватного сектору Покровська. Обговорили питання дорожнього покриття, встановлення додаткового зовнішнього освітлення та забезпечення громадян дровами. Щоб робота була більш продуктивною, на зустрічі були присутні представники комунальних служб міста. Разом визначались, які звернення можна вирішити якнайшвидше, а які потребують додаткового фінансування та часу.

«У першу чергу вдалося розв'язувати питання із забезпечення мешканців приватного сектору дровами, - зазначив депутат Покровської міської ради Сергій Моісеєнко. – Я звернувся до керівника Управління міського господарства і він пішов на зустріч. За день ми розвезли 10 кубів деревини».

За словами мешканок вулиці Мандрика, які звертались до Сергія Моісеєнко, така допомога дуже дієва. Під час холодів не аби як важко підтримувати необхідну температуру у будинках. 

«Раніше я збирала сухе гілля по сусідах, - розповідає Тетяна Рева. – Цього запасу вистачить на дві зими, якщо їх економно використовувати. Я дуже вдячна депутату за таку допомогу».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Держнагляд: Підготуйте свої будинки до зими

На Україну чекає складний опалювальний період через безглузду агресію з боку російської федерації. Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років.

eye

10

Новини громад

05 жовтня 2022 14:40

Очільник військової адміністрації обстежив простіші укриття та матеріальне забезпечення громади

Сергій Добряк разом із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником оглянули об`єкти цивільного захисту та та резервні продуктові склади.

eye

34

Новини громад

05 жовтня 2022 13:57

У Покровську тривають зустрічі очільника військової адміністрації зі старшими будинків

Щоб уникнути домислів та розповсюдження недостовірної інформації, з початку робочого тижня очільник Покровської МВА Сергій Добряк проводить зустрічі зі старшими будинків, під час яких знайомить мешканців з роботою міської адміністрації у воєнний час.

eye

79

Новини громад

05 жовтня 2022 13:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію