• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську збільшили розмір матеріальної допомоги  

eye

654

08.02.2021 12:53

RSS

img

8 лютого за участю виконуючого обов'язки директора Департаменту фінансово-економічної політики та управління активами Покровської міської ради Олександра Добровольського, депутатки від партії «Слуга Народу» Олени Харчевної та начальника Управління соціального захисту населення Ірини Бонзюх пройшло засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги громадянам коштом місцевого бюджету.

На розгляд комісії надійшло 48 заяв, 15 з яких – від представників спілки ветеранів війни в Афганістані, інші 33 – від жителів Покровської громади. Серед заявок чимало прохань на допомогу у проведенні операцій та післяопераційної реабілітації.

Кожне звернення було розглянуто окремо – вивчався пакет наданих документів та стан здоров’я людини.

Найбільшу грошову компенсацію, а це 30 тисяч гривень, члени комісії виділили на усунення наслідків пожежі родині з Лисівки. По 25 тисяч гривень отримають жителі громади, які борються з онкозахворюваннями та мають інвалідність.

 «Рада зазначити, що ми змогли разом з депутатами прийняти нове положення про надання матеріальної допомоги, в якому збільшили розмір виплат, - зазначила депутатка Покровської міської ради Олена Харчевна. –Змінилась й географія звернень. Відтепер мають звернутись за допомогою і вже це роблять жителі сільських територій, які приєднались до міста».

За словами Олени Харчевної, раніше при призначенні хімічної та променевої терапії за урахуваннями висновків лікаря, грошова допомога складала 5 тисяч гривень, то наразі цю суму збільшили до 10. При проведенні операцій з онкозахворювань, компенсація збільшилась у п’ять разів - з 5 до 25 тисяч гривень. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

41

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію