• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Обираємо професії юридичної сфери

eye

1365

30.01.2021 21:06

Влада

img


З метою формування професійної спрямованості учнівської молоді та ознайомлення з професіями юридичної сфери 29 січня відділом профорієнтації Покровського міського центру зайнятості Донецької області проведена економічна екскурсія для учнів 10 класу Красноармійського міського ліцею «Надія» до Красноармійського міськрайонного суду Донецької області.

Майбутні випускники, дотримуючись усіх норм карантинного захисту, спілкувалися зі суддею-спікером Красноармійського міськрайонного суду Донецької області Світланою Хмельовою. «Професія судді – почесна та відповідальна, потребує ґрунтовних професійних знань, життєвого досвіду. За кожним вердиктом судді – людська доля», - розповіла Світлана Миколаївна. Вона ознайомила старшокласників з особливостями суддівської справи, з професійними вимогами до кандидата на посаду судді або адвоката, дала практичні поради щодо вибору майбутньої професії. Учні побували в справжньому судовому залі та навіть спробували себе в ролі суддів, захисників, прокурорів та секретаря судового засідання.

Змістовну та пізнавальну екскурсію доповнили фахівці відділу профорієнтації центру зайнятості, які розповіли учням про профорієнтаційні послуги центру зайнятості, про професії, що користуються попитом у роботодавців, надали інформацію про навчальні заклади юридичного профілю та розповіли про перспективи працевлаштування за відповідними професіями. 

Покровський міський центр зайнятості Донецької області висловлює вдячність керівництву Красноармійського міськрайонного суду за сприяння в проведенні заходу. Старшокласникам бажаємо вдалого професійного вибору.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

95

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

43

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

58

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію