• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Дистанційні електронні сервіси працюють

eye

1275

28.01.2021 16:57

Загальні новини

img

27 січня фахівці відділу рекрутингу Покровського міського центру зайнятості Донецької області провели міні ярмарок вакансій з використанням платформи ZOOM  на замовлення КП «Покровська міська стоматологічна поліклініка».     

В умовах дії карантинних обмежень роботодавці все більше стали долучатись до взаємодії з центром зайнятості з використанням дистанційних форм комунікації. 

Потрібні працівники? Варто зателефонувати рекрутерам, які не тільки знайдуть кандидатів на вакансії, а й  організують зручну локацію для онлайн-співбесіди, презентації, міні-ярмарку вакансій, будь-якого іншого потрібного формату для спілкування, що сприятиме найефективнішому працевлаштуванню.

Цього разу шанс на працевлаштування отримали шестеро безробітних, що мають досить затребувану на ринку праці спеціальність – сестра медична. Представниця роботодавця Ганна Гладка розповіла присутнім на заході про умови праці, соціальний пакет, перспективи роботи на підприємстві, цікаві традиції дружнього колективу.

Учасниці заходу відгукнулись на зворушливу розповідь представниці підприємства, принаймні дві особи з числа присутніх домовилися про співбесіду безпосередньо на робочому місці, інші отримали контактні дані для зв’язку з роботодавцем. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

23

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

29

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

27

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію