• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Засідання центру розвитку підприємницької діяльності

eye

1312

22.01.2021 16:45

Загальні новини

img

20 січня 2021 року у Покровському міському центрі зайнятості відбулось чергове засідання Консалтингового центру.

Під час заходу були розглянуті можливості проведення "маркетингової розвідки" для того , щоб знайти "свою нішу". А саме - економічна стабільність, захист власних інвестицій, конкуренція, рівень рентабельності, матеріально-технічне забезпечення тощо. Також розглядалися питання щодо поповнення банку бізнес-ідей. Підвищення спроможності до розвитку та розширення бізнесу для діючих підприємців. Особливо зацікавили бізнес-ідеї, які можна втілити з мінімально доступним стартовим капіталом та можливістю їх просування через інтернет-ресурси.

Отже всіх присутніх було націлено на те, що проектуючи власне підприємство, вибравши вид діяльності, форму організації необхідно, добре поміркувавши, прийняти остаточне рішення та переходити до наступного етапу - документального оформлення діяльності та самої діяльності.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

94

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію