• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

До уваги отримувачів житлової субсидії

eye

2265

13.01.2021 13:32

Влада

img

Кабінетом Міністрів України затверджені постанови від 16.12.2020 № 1282 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» і від 23.12.2020 № 1324 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

    Зазначені постанови вносять ряд змін:

1. До Положення про порядок призначення житлових субсидій, зокрема:

- при визначенні права на призначення субсидії враховується виключно купівля земельної ділянки, квартири (будинку), транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку на суму, яка на дату купівлі, оплати перевищує 50 тис. грн. Отримання спадщини, дарування, набуття права власності будь-яким іншим законним способом – більше на призначення житлової субсидії не впливатимуть;

- для домогосподарств в яких члени родини працюють за кордоном, призначення субсидії можливо було лише у разі документального підтвердження шляхом надання легалізованих в Україні документів набуття ними страхового стажу в інших країнах, з якими укладено договори про соціальне забезпечення. Відтепер надано можливість отримувати житлову субсидію домогосподарствам, у складі яких є особи, що офіційно працюють за кордоном в країнах, з якими Україною не укладено договір про соціальне забезпечення, або перебувають за кордоном у період догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;

- збільшено площу житлових приміщень для визначення права на призначення житлової субсидії. Житлова субсидія не призначається, якщо загальна площа житлового приміщення перевищує 130 кв. метрів для квартир у багатоквартирному будинку, 230 кв. метрів для індивідуальних будинків.

2. До «Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги», зокрема розмір отриманої житлової субсидії до сукупного доходу сім’ї при призначенні державної соціальної допомоги не враховується.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Дніпрі родини ВПО з Покровської громади отримують допомогу від БФ "Крапка відліку"

Завдяки плідній співпраці Покровської міської військової адміністрації з благодійним фондом «Крапка відліку», родини ВПО з Покровської ТГ, які наразі перебувають у місті Дніпро, почали отримувати продуктові набори в гуманітарному хабі «Ми — Донеччина» .

eye

26

Новини громад

10 травня 2025 11:10

Подорож для душі та натхнення: екскурсія знаковими місцями Закарпаття подарувала позитивні емоції переселенцям з Донеччини

За ініціативи керівника гуманітарного хабу “Єднання” Покровської МВА Віктора Грицака відбулася пізнавальна та емоційно насичена екскурсія для ВПО.

eye

29

Новини громад

09 травня 2025 16:50

Національний проєкт «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» в дії: нові горизонти співпраці центрів професійного розвитку Покровська та Шептицького

Днями відбулася перша партнерська онлайн-зустріч Центрів професійного розвитку педагогічних працівників Покровської та Шептицької міських рад.

eye

27

Новини громад

09 травня 2025 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію