• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

12 сімей внутрішньо переміщених осіб отримають тимчасове житло

eye

757

28.01.2021 18:54

RSS

img

Сьогодні відбулося засідання комісії, результати якої без перебільшення змінять життя багатьох людей!

В минулому році спільно з державою місто придбало 12 квартир для жителів Покровська, які залишилися без житла внаслідок військового конфлікту на Донбасі. Під головуванням заступника міського голови Сергія Федорова сьогодні відбулося засідання комісії, яка займається розподілом житла серед внутрішньо переміщених осіб. 

“Місто прийняло людей, які опинилися в складних життєвих умовах, а наше завдання, як влади, зробити все можливе для того, щоб підтримати їх, зробити проживання для цих сімей в Покровську комфортним,” - заявив Сергій Федоров.

Квартири розподілялися згідно кількості балів за системою нарахування, яка була затверджена в Постанові КМУ № 582 від 26 червня 2019 р.

“Важливо не просто розподілити житло. Треба враховувати всі особливості життя сім’ї, для того, щоб квартира, яку вона отримає відповідала  потребам членів родини,”- зазначив начальник житлово-комунального відділу Дмитро Візенков.

Комісія довго обговорювала варіанти з переліку квартир для кожної особи, що стала на облік. Для сімей з дітьми важливим було  розташування шкіл та садків поряд з житлом, для сімей, в яких є особи з інвалідністю, враховувався поверх, для багатодітних сімей намагались підібрати квартири з найбільшою площею.

Внутрішньо переміщені особи, що через невелику кількість балів не отримали житло, можуть розраховувати на участь в розподілі житла наступного року.

Квартири надаються сім’ям в тимчасове користування строком на 1 рік з можливістю продовження терміну проживання.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію