• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Діагностичний центр та сучасні операційні: у Покровську працюють над створенням Медичного містечка

eye

775

28.01.2021 11:51

RSS

img

Хід реконструкції Покровської лікарні інтенсивного лікування, яка відбувається у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», а також етапи створення медичного містечка під час виїзної наради обговорили секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо, заступник Покровського міського голови Костянтин Мілютін та депутати Покровської міської ради від партії Порядок.

«Ми працюємо над створенням комплексної реконструкції Медичного містечка. Розглядаємо можливість проведення не тільки ремонту внутрішніх приміщень, а й створення нових лікарняних зон. Подивились генеральний план території та вирішили у центральній частині будівлі зробити прибудову площею близько 400 метрів. Там плануємо розмістити діагностичний центр», - зазначив  Костянтин Мілютін.

Як зазначила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо, подальша доля медичного закладу турбує мешканців міста та лікарів, від яких надходить чимало питань та пропозицій.

«Надійшов запит від керівника офтальмологічного відділення Анатолія Блінова, який також є депутатом Покровської міської ради. Наразі дуже актуальною є необхідність проведення операцій на очах. Такі маніпуляції потребують облаштування сучасної спеціалізованої операційної», - зазначила Наталія Іваньо.

Відділення невідкладної швидкої допомоги, офтальмології, діагностичний центр - таке зонування у перспективі може мати перший поверх. За словами Костянтина Мілютіна, це наступний етап проекту реконструкції, над яким вже працюють спеціалісти.

Окрім цього, розглядається можливість будівництва окремої кисневої станції, яка забезпечить киснем усі лікарняні корпуси медзакладу.

«Ми маємо забезпечити мешканців Покровської громади доступом до якісних медичних послуг, - зауважила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо. – Створення медичного містечка є довготривалим проектом та досить затратним. Тож втілювати його у життя будемо поетапно, визначаючи пріоритетну чергу робіт та залучаючи міжнародних партнерів».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію