• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Європейський інвестиційний банк допомагає Покровську відбудовувати школи

eye

738

28.01.2021 10:05

RSS

img

У рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України», яку фінансує Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) у Покровській громаді розпочали реконструкцію трьох загальноосвітніх шкіл (№№ 4,6,8). Хід виконання робіт під пильним наглядом керівництва Покровської міської ради.

Школи №4 та 6, що у селищі динасового заводу, більше півстоліття не бачили ремонту. Протягом декількох останніх років Покровська міська рада намагалась заручитись підтримкою міжнародних партнерів та отримати гранти на проведення реконструкції цих закладі. Зусиллями керівництва міста таки вдалося отримати фінансування від Європейського інвестиційного банку.

На реконструкцію школи №8, що у місті Родинському, було виділено 64 млн. грн, на ЗОШ №4 та ЗОШ № 6 - 51,5 млн. грн. і 64 млн. грн. відповідно. Передбачається, що за ці кошти будуть виконані демонтажні роботи, ремонт даху, фасаду, системи теплопостачання, вентиляції, заміна вікон та дверей.

За словами заступника Покровського міського голови Костянтина Мілютіна, який особисто контролює хід виконання робіт, завдання влади – комплексний підхід до об’єкту та створення максимально комфортних умов для дітей, батьків і педагогів.

Крім реконструкції будівель освітніх закладів буде проведена робота з благоустрою прилеглих територій. Це питання обговорили під час нещодавньої інспекції проведення ремонту, яка пройшла під головуванням Костянтина Мілютіна. В огляді об’єктів також взяли участь заступник міського голови з питань транспорту Анатолій Зінченко та представники комунальних підприємств міста.

«Ми розглядаємо питання благоустрою комплексно. Плануємо розташування біля кожної школи зон для паркування, пішохідних доріжок та системи зовнішнього освітлення. Для нас важливе безпечне пересування дітей і це ми враховуємо в проєкті», - відзначив Костянтин Мілютін.

Під час огляду ЗОШ №4 та 6 спеціалісти комунальних служб міста також прийшли до висновків, що треба замінити внутрішні водопровідні, каналізаційні мережі та систему теплопостачання.

«Проект реконструкції ЗОШ № 6, який було розроблено ще у 2017 році, минулого року пройшов корегування, але, нажаль, не є досконалим. Така ж ситуація й по четвертій школі. Втрачено ряд моментів, над якими наразі триває доопрацювання», - відзначив Костянтин Мілютін. 

У Покровській міській раді впевнені, що реалізація проекту реконструкції шкіл, який фінансує Європейський інвестиційний банк – це впевнений крок до залучення інвестицій. Влада має амбітні плани щодо розвитку Покровської громади і сподівається, що міжнародні партнери в цьому допоможуть.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

42

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію