• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відкриють Центр допомоги жертвам домашнього насильства

eye

1304

26.01.2021 14:06

RSS

img

У рамках реалізації програми ООН з відновлення і розбудови миру «Міста, вільні від домашнього насильства» міська рада прийняла рішення про участь у проєкті для створення у Покровську центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Розміститься він в одному з багатоповерхових будинків у мікрорайоні «Південний», де вже два місяці тривають ремонтні роботи.

Протягом останніх років спеціалісти Покровської міської ради проводять роботу щодо вирішення цієї соціальної проблеми: у місті працюють три кваліфікованих експерти з питань розбудови муніципальної системи запобігання та протидії домашньому насильству.

За словами керівниці Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Покровської міськради Тетяни Лисенко, лише протягом минулого року отримано 113 звернень про скоєння домашнього насильства. Постраждалими стають місцеві жителі різних вікових категорій – від молодих жінок з дітьми до людей похилого віку.

«Щорічно в Україні від домашнього насильства гине 600 жінок, - розповідає Тетяна Лисенко. - До поліції звертаються лише 10-15% постраждалих, адже зазвичай не мають куди піти, особливо, якщо є діти. Тож питання захисту жінок від домашнього насильства стоїть дуже гостро. На території Донецької області центри денного перебування відсутні. Найближчий притулок для осіб постраждалих від домашнього насильства знаходиться у Слов’янську, а це 100 кілометрів від м. Покровськ».

Планується, що у Центрі допомоги жертвам домашнього насилля працюватиме чотири фахівці із соціальної роботи та один психолог. Перебувати у закладі постраждалі зможуть до 10 днів. За цей термін буде надана комплексна соціально-психологічна та первинна правова допомога.

Вартість проекту складає 1,33 мільйона гривень. Ремонтні роботи та оснащення центру меблями відбуватимуться за кошти донорів. Покровська міська рада оплачуватиме роботу спеціалістів та подальше утримування приміщень.

Відкриття Центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі заплановане на середину лютого. До закінчення ремонтних робіт постраждалі можуть звертатися у Центр соціальних служб у справах дітей, сім’ї та молоді за адресою: м. Покровськ, вул. Поштова, 22, каб. 5 або за телефоном: (0623)521908.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

24

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію