• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відкриють Центр допомоги жертвам домашнього насильства

eye

1003

26.01.2021 14:06

RSS

img

У рамках реалізації програми ООН з відновлення і розбудови миру «Міста, вільні від домашнього насильства» міська рада прийняла рішення про участь у проєкті для створення у Покровську центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Розміститься він в одному з багатоповерхових будинків у мікрорайоні «Південний», де вже два місяці тривають ремонтні роботи.

Протягом останніх років спеціалісти Покровської міської ради проводять роботу щодо вирішення цієї соціальної проблеми: у місті працюють три кваліфікованих експерти з питань розбудови муніципальної системи запобігання та протидії домашньому насильству.

За словами керівниці Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Покровської міськради Тетяни Лисенко, лише протягом минулого року отримано 113 звернень про скоєння домашнього насильства. Постраждалими стають місцеві жителі різних вікових категорій – від молодих жінок з дітьми до людей похилого віку.

«Щорічно в Україні від домашнього насильства гине 600 жінок, - розповідає Тетяна Лисенко. - До поліції звертаються лише 10-15% постраждалих, адже зазвичай не мають куди піти, особливо, якщо є діти. Тож питання захисту жінок від домашнього насильства стоїть дуже гостро. На території Донецької області центри денного перебування відсутні. Найближчий притулок для осіб постраждалих від домашнього насильства знаходиться у Слов’янську, а це 100 кілометрів від м. Покровськ».

Планується, що у Центрі допомоги жертвам домашнього насилля працюватиме чотири фахівці із соціальної роботи та один психолог. Перебувати у закладі постраждалі зможуть до 10 днів. За цей термін буде надана комплексна соціально-психологічна та первинна правова допомога.

Вартість проекту складає 1,33 мільйона гривень. Ремонтні роботи та оснащення центру меблями відбуватимуться за кошти донорів. Покровська міська рада оплачуватиме роботу спеціалістів та подальше утримування приміщень.

Відкриття Центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі заплановане на середину лютого. До закінчення ремонтних робіт постраждалі можуть звертатися у Центр соціальних служб у справах дітей, сім’ї та молоді за адресою: м. Покровськ, вул. Поштова, 22, каб. 5 або за телефоном: (0623)521908.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

39

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію