• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Учням Покровських шкіл допомагають визначитися з майбутньою професією

eye

573

25.01.2021 17:17

RSS

img

Профорієнтація – важливий напрямок роботи з учнями старших класів, яку активно проводять у Покровську в рамках співпраці з провідним вуглевидобувним підприємством регіону. Нещодавно були підбиті підсумки проєкту «Гранти для шкіл», ініційованого компанією «Донецьксталь». Серед переможців – школи, в яких більшість випускників обрали гірничі спеціальності у вищих та середньо-спеціальних профільних навчальних закладах.

Ще у 2019 році загальноосвітні школи Покровська долучились до профорієнтаційної програми від компанії «Донецьксталь». Учні 9-11 класів мали нагоду відвідати екскурсії на шахтоуправлінні «Покровське» та ознайомитися з роботою гірників. За результатами таких зустрічей близько 100 учнів покровських шкіл під час вступу до вищих навчальних закладів обрали гірничі спеціальності. Серед них – випускники НВК №1, ЗОШ №9 та ЗОШ №33.

За підсумками профорієнтаційної роботи ці три школи стали переможцями конкурсу грантів та нагороджені грошовими сертифікатами на 20, 30 та 50 тисяч гривень на поліпшення матеріально-технічної бази.

«Цей проєкт є дуже важливим для нашого регіону, - зазначила заступниця Покровського міського голови Світлана Макарова. - Адже саме тут набуває великого значення професійне орієнтування учнів щодо їх подальшого працевлаштування, професійної та соціальної реалізації».

За словами Світлани Макарової усі школи міста активно впроваджують різні напрямки профорієнтації дітей. Серед них медична справа, журналістика та IT-технології. Не втрачають актуальності й шахтарські спеціальності.   

«Цього року близько 250 випускників відвідали наше підприємство, - розповідає начальниця відділу з соціальних питань ПАТ «ШУ «Покровське», депутат Покровської міської ради від партії «Порядок» Тетяна Альохіна. - Ми активно співпрацюємо з навчальними закладами Покровська з питань профорієнтаційної роботи та прагнемо, щоб наші випускники отримували освіту і залишались працювати у рідному місті. Ми маємо забезпечити молодь робочими місцями, щоб вони не шукали кращої долі за кордоном, а змогли реалізувати свій потенціал на Батьківщині».

Як зазначили у Покровській міській раді, співпраця з компанією «Донецьксталь» у такому важливому напрямку як профорієнтація школярів не лише буде продовжуватися, а й розширить свої горизонти в рамках створення Покровської територіальної громади.

«Учні сільських та селищних шкіл також будуть залучені до профорієнтаційної роботи, - повідомила директорка ЗОШ №33 Неля Ніколаєва. – Це важливий напрямок, який допоможе нашим школярам визначитися з майбутньою професією».

img

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

29

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

39

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію