• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутати Покровська склали звернення до верховної влади щодо зниження комунальних тарифів

eye

1038

21.01.2021 16:19

RSS

img

У ході чергової сесії Покровської міської ради, яка відбулась 20 січня,  депутатський корпус підтримав звернення до Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України щодо перегляду та зниження тарифів на постачання та транспортування природного газу. Ініціатором листа виступив Дмитро Трішкін, депутат від політичної партії «Порядок».

Таку ініціативу одноголосно підтримали представники депутатського корпусу, які відзначили гостру необхідність втручання вищої влади у вирішення цього питання. За даними Управління соціального захисту населення у Покровську налічується близько 10 тисяч мешканців, які знаходяться за межею бідності, отримують мінімальну заробітну плату і не мають можливості сплачувати за комунальні послуги.

Таким чином, через депутатський корпус Покровської міської ради до політичної влади звертається народ, який просить переглянути пільгові тарифи для східного регіону на електроенергію та знизити вартість постачання та транспортування природного газу.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

25

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію