• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську збільшилась кількість стипендіатів міського голови

eye

1842

21.01.2021 14:09

RSS

img

Порядок виплат щомісячних стипендій міського голови для обдарованих жителів Покровська у сферах освіти, культури та спорту затвердили на черговій четвертій сесії Покровської міської ради.

Положення передбачає виплату стипендій обдарованим жителям міста у трьох категоріях. Діти віком від 8 до 11 років отримуватимуть щомісячно по 600 гривень, юніори (12-15 років) – 700 гривень. Найбільшу стипендію у розмірі 900 гривень призначено представникам категорії «молодь» - це мешканці Покровської громади віком від 16 до 35 років.

Як зазначили в Управлінні сім’ї, молоді та спорту, цього року збільшилась кількість стипендіатів. Якщо минулого року до банку даних обдарованих мешканців Покровська потрапили 71 людина, то цього року їх вже 90. Половина стипендіатів – місцеві спортсмени, інші – представники культури та освіти.

Отримувачів грошових премій визначають на конкурсних засадах, з урахуванням освітніх, культурних та спортивних досягнень за попередній календарний рік. Стипендії виплачуються за рахунок коштів міського бюджету.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію