Прийняте рішення про межі дільниць та закріплених за ними депутатів

20.01.2021 12:09

На черговій 4 сесії Покровської міської ради було прийняте рішення про закріплення територій в межах виборчих округів за депутатами Покровської міської ради 8 скликання. У зв'язку зі зміною територіального устрою, округів буде 41 замість звичних 36. Місто Родинське, селище Шевченко та сільські території увійшли до переліку виборчих округів.

Це питання депутати попередньо розглядали на профіільних комісіях, тому на сесії воно не викликало зауважень і прийняте одноголосно.

Межі дільниці та депутатів, закріплених за ними ви можете дізнатися за посиланням

Закріплення територій в межах виборчих округів за депутатами Покровської міської ради Донецької області 8-го скликання