За попереднім записом та з використанням температурного скринінгу: як працює стоматологічна клініка у період карантину

18.01.2021 21:46

У період карантину, який Уряд України запровадив з 8 по 24 січня включно, у Покровську заклади медичної сфери продовжують працювати, але з дотриманням певних обмежень.

Лікарі комунального підприємства «Покровська міська стоматологічна поліклініка» ведуть прийом пацієнтів щодня. Відбувається він за попереднім записом в порядку черги. У екстрених випадках відвідувачів з гострим болем приймають відразу після звернення.

У штатному порядку працюють всі три відділення: терапевтичне, дитяче та ортопедичне.

За словами директорки медичної установи Лариси Хижняк, кількість відвідувань з початку року у порівнянні з минулорічним періодом суттєво зменшилася. Епідемія вносить свої корективи. Попри це колектив стоматологічної поліклініки у тісній взаємодії з Покровською міською радою працює над вдосконаленням надання медичних послуг населенню.

Працює КП «Покровська міська стоматологічна поліклініка» за зимовим графіком:

з понеділка до суботи з 8.00 до 18.00, у неділю: з 8.00 до 15.00.

Записатися на прийом можна за телефоном: 066-595-72-77, 0623-52-11-02.

imgimgimg