• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Представники Покровської влади відвідали одне з найвіддаленіших сіл об’єднаної громади

eye

192

Новини громад

img

Срібненська сільська рада, яка нещодавно була ліквідована як орган місцевого самоврядування, є однією з найбільших за кількістю сіл, що входять до її складу. Усього їх дев’ять. Відстань від Покровська складає 45 кілометрів. Бачення розвитку Срібного та механізми вирішення нагальних питань сьогодні обговорили під час спільної зустрічі представників міської влади з керівниками сільських установ.  

«Такі зустрічі носять більше ознайомчо-інформаційний характер, - звернувся до присутніх заступник Покровського міського голови Анатолій Зінченко. – Сьогодні всі ми колеги та маємо взаємодіяти, аби наша громада розвивалась та як скоріше вирішувались питання, які до сьогодні турбували жителів сільських територій».

Однією з головних тем, які найбільше хвилюють селян, є відсутність водопостачання. Ані питної, ані технічної води у цих населених пунктах немає. Існуючі колодязі обміліли, питну воду приводять два рази на тиждень.

Обговорили з мешканцями Срібного і стан дорожнього покриття, питання благоустрою, ліквідації стихійних звалищ та вивозу сміття.

«У нашому селі немає жодного комунального підприємства, - розповіла староста Тамара Новікова. – Декілька разів ми оголошували конкурс по процедурі, але претендентів так і не було. Внаслідок цього, по селах з’являються стихійні звалища, кількість яких з кожним роком лише збільшується».

Занепокоєні селяни й відсутністю будь-якого дозвілля для молоді. Наразі функціонує лише бібліотека. У клубі немає опалення, приміщення потребує ремонту. Тож, мешканці Срібного сподіваються, що спільними зусиллями з міською владою села отримають новий поштовх для розвитку та вирішення питань, які накопичувались роками

 

imgimg

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Міська влада привітала мешканок Покровської громади з Міжнародним жіночим днем

Напередодні 8 березня у селі Перше Травня відбувся урочистий захід, присвячений Міжнародному жіночому дню, на який запросили мешканок Піщаного та Срібного.

eye

26

Новини громад

02 березня 2021 17:18

Візуалізація фасаду та кольорові рішення класів: як триває реконструкція школи №8

Заступник Покровського міського голови Костянтин Мілютін, який опікується будівництвом, регулярно інспектує об’єкти, де тривають ремонтні роботи. Серед них і ЗОШ №8, що у місті Родинське.

eye

51

Новини громад

02 березня 2021 13:49

Вперше за десятиліття: за круглим столом зібралися керівники міста та громадськість

25 лютого у Покровську пройшов круглий стіл «Розвиток Покровської громади: проблеми, виклики та шляхи вирішення» за участю представників 15 громадських організацій, секретаря міської ради, міського голови та та усіх його заступників.

eye

224

Новини громад

26 лютого 2021 17:24

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію