• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

В селі Перше Травня обговорили питання розвитку медицини та транспортного сполучення з містом

eye

484

13.01.2021 18:14

Новини громад

img

Представники Покровської міської ради продовжують зустрічатися з мешканцями сільських територій, які увійшли до складу Покровської ОТГ. У селі Перше Травня, що знаходиться у шести кілометрах від міста, проінспектували стан об’єктів соціальної інфраструктури та обговорили питання, які потребують першочергового вирішення та допомоги з боку влади.

Мешканці Першого Травня наголосили на важливості заміни водоводу та ліквідації стихійних звалищ. Обговорили питання й функціонування об’єктів соціальної сфери. Сільські медики озвучили представникам Покровської міської влади кадрову необхідність та виразили своє занепокоєння щодо подальшої роботи.

«Медична допомога, яка надаватиметься мешканцям сільських територій, має бути своєчасною та кваліфікованою, - сказала заступниця Покровського міського голови Світлана Макарова. – Її координацію буде здійснювати Центр медико-санітарної допомоги. Ще жодного спеціаліста ми не звільнили. Сьогодні йде перерозподіл навантаження та обов’язків серед лікарів та інших працівників медичних закладів».

Під час спілкування обговорили й питання транспортного сполучення сіл з містом. Як зазначила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо, сьогодні вивчається можливість підвозу школярів Першого Травня та Троянди до учбових закладів Покровська. Наразі у селі працює лише дитячий садок, який відвідують 30 дітей. Учнівська молодь змушена їздити до сусідніх населених пунктів або долати відстань пішки.

Не вистачає у селі й осередків для молоді, спортивних та дозвіллєвих майданчиків.

«Пропонуємо змінити хід історії, щоб ми могли впливати на ситуацію, яка відбувається в нашій єдиній великій громаді. Це стосується рішення різних питань, від яких залежить подальший розвиток сільських територій», - відзначила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо.

imgimg

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Свято мужніх і відважних: у Покровську урочисто відзначили День Національної поліції України

4 липня в Україні відсвяткують сьому річницю Національної поліції. Свято було засноване президентом України в грудні 2015 року. Урочистості з нагоди професійного свята покровських поліціянтів відбулися в центральній міській бібліотеці.

eye

40

Новини громад

04 липня 2022 14:19

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 4 липня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань внаслідок обстрілів на території громади не зафіксовано. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

eye

37

Новини громад

04 липня 2022 09:23

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на ранок 3 липня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань внаслідок обстрілів на території громади не зафіксовано. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

eye

56

Новини громад

03 липня 2022 08:39

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію