• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Гришиному відбулась робоча зустріч керівництва Покровської громади з представниками села

eye

199

RSS

img

Село Гришине стало другим населеним пунктом із запланованих, яке відвідали представники Покровської влади. З питаннями, які турбують місцевих жителів, знайомились секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо, заступники Покровського міського голови Анатолій Зінченко та Світлана Макарова.

«Наразі ми активно співпрацюємо з колишніми сільськими радами, які увійшли до складу Покровської об’єднаної громади, - розповіла секретар Покровської міськради Наталія Іваньо. Вже до кінця лютого ми плануємо презентувати стратегію розвитку сільських територій, а поки проводимо збір та аналіз питань, які найбільше турбують місцевих жителів».

Серед них – незадовільний стан доріг, вивіз сміття, тепло- та водопостачання, надання якісних медичних та освітніх послуг, дозвілля дітей і молоді.

Під час візиту до Гришиного були оглянуті об’єкти соціальної сфери. Представники міської влади ознайомились з роботою сільського клубу, бібліотеки, дитячого садка, опорної школи та амбулаторії сімейного типу.

«Ми приємно вражені побаченим, але є багато над чим працювати, - відзначила заступниця Покровського міського голови Світлана Макарова. – Ми прагнемо до того, щоб мешканці сільських територій отримували якісні послуги – в першу чергу, мова йде про надання медичної допомоги».

За словами Світлани Макарової, існуюча сімейна амбулаторія отримає нове дихання – згодом у медзакладі з’явиться лабораторія з можливістю забору аналізів, сучасне діагностичне обладнання та буде вестись щоденний прийом лікаря, який до цього працював лише два рази на тиждень. Мешканці Гришиного матимуть нагоду заключити з лікаркою декларацію на медичне обслуговування. Це дозволить жителям села отримувати якісні послуги за місцем проживання.

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Центр первинної медико-санітарної допомоги розширює географію

Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради розширює територію обслуговування населення. Це пов’язано з приєднанням населених пунктів в рамках створення Покровської ОТГ.

eye

32

Новини

25 січня 2021 18:03

Учням Покровських шкіл допомагають визначитися з майбутньою професією

Підбиті підсумки проєкту «Гранти для шкіл», ініційованого компанією «Донецьксталь». Серед переможців – школи, в яких більшість випускників обрали гірничі спеціальності у вищих та середньо-спеціальних профільних навчальних закладах.

eye

35

Новини

25 січня 2021 17:17

Перелік розташування дощок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації

Увага! Повідомляємо про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації та обладнання стендів та дощок оголошень.

eye

38

Новини

25 січня 2021 14:54

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію