Покровська міська рада вітає Олександра Швайка з ювілеєм

12.01.2021 10:44

11 січня відзначав свій сімдесятий  день народження почесний житель Покровська, очільник Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу Олександр Андрійович Швайко.

Секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо та заступник міського голови Микола Шабельник від всього міста подякували Олександру Андрійовичу за роботу, за щире піклування про майбутнє молоді, за виховання жаги до перемоги у багатьох поколінь талановитих спортсменів.

Ювіляру побажали олімпійського здоров’я, відмінного самопочуття, юнацького запалу і душевної бадьорості та щоб надія, віра та любов ніколи не залишали родину Олександра Андрійовича.