• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська міська рада вітає Олександра Швайка з ювілеєм

eye

201

RSS

img

11 січня відзначав свій сімдесятий  день народження почесний житель Покровська, очільник Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу Олександр Андрійович Швайко.

Секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо та заступник міського голови Микола Шабельник від всього міста подякували Олександру Андрійовичу за роботу, за щире піклування про майбутнє молоді, за виховання жаги до перемоги у багатьох поколінь талановитих спортсменів. 

Ювіляру побажали олімпійського здоров’я, відмінного самопочуття, юнацького запалу і душевної бадьорості та щоб надія, віра та любов ніколи не залишали родину Олександра Андрійовича.

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Центр первинної медико-санітарної допомоги розширює географію

Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради розширює територію обслуговування населення. Це пов’язано з приєднанням населених пунктів в рамках створення Покровської ОТГ.

eye

33

Новини

25 січня 2021 18:03

Учням Покровських шкіл допомагають визначитися з майбутньою професією

Підбиті підсумки проєкту «Гранти для шкіл», ініційованого компанією «Донецьксталь». Серед переможців – школи, в яких більшість випускників обрали гірничі спеціальності у вищих та середньо-спеціальних профільних навчальних закладах.

eye

36

Новини

25 січня 2021 17:17

Перелік розташування дощок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації

Увага! Повідомляємо про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації та обладнання стендів та дощок оголошень.

eye

39

Новини

25 січня 2021 14:54

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію