Про соціальні послуги

11.01.2021 09:39

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області разом з територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Покровської міської ради Донецької області інформує, що протягом січня місяця 2021 року будуть здійснюватися ряд заходів для виявлення вразливих груп населення, осіб і сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, для вивчення потреб надання базових соціальних послуг згідно Закону України «Про соціальні послуги».