В Покровську підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку ""Щедрик мальовничий"

08.01.2021 11:32

Учасники та переможці Всеукраїнського конкурсу малюнку "Щедрик мальовничий" отримали нагороди.

Цей конкурс було ініційовано та проведено вперше в минулому році метою популяризації культурно-мистецької спадщини автора славнозвісного «Щедрика» Миколи Леонтовича.

Зі всієї України надійшли самобутні та талановиті малюнки від дітей та підлітків різного віку. Учасників було поділено на три вікові категорії: від 5 до 7, від 8 до 12 та від 13 до 17 років.

Через карантин довелося затримати підбиття підсумків та змінити формат визначення переможців, але 6 січня нарешті довгоочікувана подія відбулася - Покровській міський голова Руслан Требушкін привітав та нагородив переможців.

Грамотою Покровської міської ради за участь нагороджені учасники першої вікової групи(5-7 років):

1.     Автор роботи «Портрет Миколи Леонтовича» - Микола Андрух

2.     Автор роботи «Пісня лине на папері» - Катерина Шевченко

Грамоту та подарунок отримали переможці:

За зайняте III місце - Лащенко Альона з роботою "Різдвяна зірка" м.Сіверськ;

II місце - Лупікова Софія з роботою "Щедрий вечір на землі!" м.Покровськ;

І місце - Євдокимова Валерія з роботою «Нова радість» м.Покровськ.

Грамотою за участь нагороджені учасники другої вікової групи (8-12 років):

1.     Автор роботи «Щедрик-щедрівочка» - Данило Бойко

2.     Автор роботи «Щедрівочка щедрувала» - Вікторія Заволока

3.     Автор роботи «Щедрик» - Софія Кобець

4.     Автор роботи «Щедрий вечір, добрий вечір» - Станіслав Кононченко

5.     Автор роботи «Щедрий вечір» - Куліков Давид

Нагороджені Переможці у другій віковій категорії:

III місце - Гавриленко Михайло з роботою "Вертеп" с.Великі Лази Ужгородського району;

II місце - Войтюк Олександр з роботою "Святки прийшли - веселощі принесли" м.Костянтинівка;

І місце - Трошина Ніка з роботою «Веселковий дивограй» м.Покровськ ;

Грамоту за участь отримали учасники третьої вікової групи (13-17

років):

1.     Автор роботи «Щедрик мальовничий» - Анна Бойко;

2.     Автор роботи «Щедрий вечір» - Дарина Пирогова;

3.     Автор роботи «Щедрик» - Тетяна Сименець.

Грамоти та подарунки почтою отримають переможці:

III місце - Кулібаба Аделіна з роботою "Щедрик-щедрівочка, прилетіла ластівочка" м. Зіньків Полтавської області.

II місце - Пилипенко Софія з роботою "Різдвяні колядки" м. Зіньків Полтавської області.

І місце - Трухман Карина з роботою "Щедрик мальовничий" селище Новоолександрівка, Покровського району.

Вітаємо переможців та щиро дякуємо всім, хто долучився до участі в конкурсі!