РЕГБІСТИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАВЕРШИЛИ ІГРОВИЙ СЕЗОН ТРАДИЦІЙНИМ НОВОРІЧНИМ ТУРНІРОМ

1941

21.12.2020 15:38

У День Святого Миколая, 19 грудня в Покровську в СК «Металург» пройшов традиційний обласний новорічний турнір з регбі-7 серед юнаків та дівчат 2003-2005, 2006-2007, 2008 р.н і молодше.

На параді відкриття змагань спортсменів привітав перший президент Федерації регбі Донецької області (2004-2007 рр.) Олег Єрьомін. Він вручив збірній Донецької області комплект ігрової форми на новий ігровий сезон, клубні зимові шапки для кожного спортсмена РК «Твердий знак», м'ячі та солодкі подарунки. Право першими приміряти на себе ігрову форму і клубні шапки випала честь кандидатам в юніорські збірні України з регбі-7 і регбі-15 Євгену Чечеті та Давиду Зазімко, спортсменам ОДЮСШ м Селидове.

Захід пройшов з дотриманням всіх карантинних обмежень - в ігровому залі був присутній медичний працівник, був проведений температурний скринінг, дотримувався масковий режим, спортсмени обробляли руки антисептиком, а положення про турнір було складено таким чином, щоб на ігровому майданчику перебувало до 20 осіб одночасно.

В результаті динамічних, видовищних матчів, зіграних за коловою системою, призові місця розподілилися наступним чином:

Юнаки 2003-2005 р.н. (U-17) і дорослі:

1 місце - ОДЮСШ м. Селидове,

2 місце - ДЮСШ м. Покровськ,

3 місце - збірна Донецької області РК «Твердий знак».

Юнаки та дівчата 2006-2007 р.н.:

1 місце - ДЮСШ м. Селидове-1,

2 місце - ДЮСШ м. Селидове-2,

3 місце - ДЮСШ м. Покровськ.

Юнаки та дівчата 2008 р.н. і молодше:

1 місце - ДЮСШ м Покровск-1,

2 місце - ДЮСШ м. Селидове-1,

3 місце - ДЮСШ м. Покровськ-2.

Слід зазначити, що найбільша інтрига була у віковій категорії 2006-2007 р.н. Тут матчі за перше і третє місця завершилися внічию в основний час, і лише «золоті» спроби вирішили результати матчів.

Переможці та призери турніру нагороджені грамотами, медалями та кубками Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації та Федерації регбі Донецької області.