До Дня людини з інвалідністю відбувся урочистий захід

03.12.2020 14:45

Сьогодні ми відзначаємо День людей, які виявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Задача, яка стоїть перед державою та міською владою -  забезпечити доступ до гідної освіти і робочих місць, рівні можливості до самореалізації для всіх жителів міста. Пріоритетне завдання - чути людей, допомагати вирішувати їхні буденні проблеми. Роботи ще багато, але початок покладено і ми не збираємося зупинятися.

В Срібній залі Центральної бібліотеки зібрались для урочистих привітань представники міської влади та організацій, що опікуються питаннями людей з інвалідністю.

З щирою промовою виступила керуюча справами виконкому ради Алевтина Жук. Від Покровської міської ради вона подарувала організаціям цінні подарунки.

Також сьогодні відмітили та подякували тим, хто щодня підтримує і допомагає людям з інвалідністю. Спасибі вам за милосердя і любов до ближнього.

Душевний та яскравий виступ подарував присутнім Олег Алябін.

Бажаємо витримки, здоров'я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани і задуми.