• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

"Тепло буде! Ми робимо все можливе." Заступник міського голови роз'яснив мешканцям будинків по вул. Авангардні про причину затримки.

eye

936

25.11.2020 15:39

RSS

img

Чотири багатоквартирних будинки, теплопостачання яких було передане з балансу «Укрзалізниці» місту, сьогодні все ще залишаються без тепла. Вчора заступник міського голови Сергій Федоров зустрівся з жителями багатоповерхівок по вул. Авангардній.

Як він пояснив, затримка виникла на етапі подання документації. Через підвищені вимоги до безпеки, Управління газопостачання та газифікації має категоричне відношення до документів. Наразі вже повністю готові документи на 14 квартир, але процедура узгодження затяглася. Крім того не сприяє просуванню робіт і комунальні борги жителів будинків. На сьогодні вони складають майже 800 тисяч гривень.

Підрядник виконання реконструкції системи газопостачання житлового будинку зауважив також, що певною завадою стали зміни вимог до проектів. Готовий проект через це довелося перезатверджувати, що відняло час та частину фінансування.

Щоденно проходять зустрічі представникив міської влади та Управління газопостачання та газифікації щоб прискорити обладнання всіх квартир індивідуальним газовим опаленням.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ВІДЕО. Очільник громади Руслан Требушкін проінспектував хід підготовки котелень до зими

У Покровську триває активна підготовка об’єктів КП «Покровськтепломережа» до зимового періоду. Стан та готовність газових та модульних котелень до роботи сьогодні перевіряли міський голова разом з начальником комунального підприємства.

eye

9

Новини громад

10 серпня 2022 15:45

Молодь за безпеку дорожнього руху. ДТПер?

Відеоробота Тетяни Міщинської, 11 клас, Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №20, здобула І місце на всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху», 2018 р.

eye

6

Новини

10 серпня 2022 15:20

Безпека на залізниці: чому потяг це небезпечно

У період війни питання безпеки громадян, у тому числі на транспорті та дорогах, набуло вагомого змісту. Збільшення дорожнього трафіку, пошкодження доріг, встановлення блок-постів змусило переглянути підходи до організації дорожнього руху на місцях. За дан

eye

9

Новини

10 серпня 2022 15:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію