В Покровську пройшов урочисто-меморіальний захід до Дня Гідності та Свободи.

20.11.2020 15:38

Для України це важлива дата. Наш народ довгими роками виборював незалежність і, навіть після проголошення її, боротьба не вщухла. Адже за час, що Україна є незалежною, ми відчули, що постійно існує небезпека втратити свободу, опинившись у статусі підкореної, зневаженої націй.

На центральній площі міста з промовою виступали представники міської влади, громадських організацій, учасники АТО та активісти Покровська. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих під час революції Гідності.

Після урочистостей присутні поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, чий революційно-бунтарський дух був для українців поштовхом до визвольних перетворень. Також покладання квітів відбулося на пам’ятному знаку присвяченому подіям революції гідності 2013-2014 років.

Українці вільні творити майбутнє!