На Донеччині штрафи за порушення правил проведення готівкових розрахунків склали 2,4 млн гривень

19.11.2020 16:38

За січень-жовтень 2020 року фахівцями підрозділу фактичних перевірок управління податкового аудиту області проведено 239 фактичних перевірок, за результатами яких донараховано штрафних санкцій 5,8 млн грн, до бюджету надійшло 2,4 млн гривень.

Податкова служба Донеччини акцентує увагу підприємців, що нові закони про РРО відкрили можливість для представників мікробізнесу використовувати замість традиційних касових апаратів спеціальні програми, призначені для реєстрації розрахункових операцій. Таку програму можна безкоштовно встановити на будь-який гаджет, у тому числі і на смартфон. А щоб це було просто та зрозуміло, ДПС підготувала відеоурок щодо початку роботи з ПРРО у 5 легких кроків.

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України:

Крім того, у нас теж єYouTube-канал

Підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!